Firemní bloky přináší jedinečnou a přitom léty prověřenou možnost, jak lze a to docela jednoduchým způsobem dostat jméno vaší společnosti dál. A to je přece cílem všech, kdo podnikají. Dostat se do povědomí co největšího počtu klientů.

Pokud se ptáte, zda jsou firemní bloky nutné a především vhodné v dnešní často přetechnizované době, pak je odpověď velmi jednoduchá. Protože ani dnešní doba, kdy se k psaní poznámek velmi často využívá elektronika, nepřeválcovala poznámkové bloky. Pořád plní svoji funkci, často je nutné napsat si narychlo nápady, poznámky, nebo jen krátké zápisky a firemní bloky se hodí vždy. Nestane se jim, že by přestaly fungovat, vybily se jim baterie. Jsou praktické, nesou jméno firmy a přitom vypadají reprezentativně a hodí se každému.

 

Bloky jsou promyšlenou investicí

Rozhodnout se pro tisk poznámkových bloků je chytrá volba. Využijete je nejen pro vlastní potřeby, ale v první řadě jako dárek. Ten můžete věnovat svým stávajícím obchodním partnerům, ale i těm potencionálním. Máte tak jistotu, že budou mít vaše jméno na očích a to se vždycky hodí. Výroba bloků a její časová náročnost se odvíjí od toho, jak kvalitní materiál si zvolíte, jakému formátu dáte přednost, ale také podle toho, kolik mají mít vaše firemní bloky listů. Roli hraje i jejich vazba.

Výhodný tisk přece jen existuje

Tisk poznámkových bloků nemusí znamenat vysoké finanční náklady. Výroba bloků a cenová výhodnost spolu mohou jít ruku v ruce. Stačí si jen správně vybrat jejich zhotovitele. Pokud tento výběr nepodceníte, stanou se vaše firemní bloky důležitou součástí vaší reklamní strategie. A věřte, že i taková maličkost může hrát zásadní roli. Obchodní partneři totiž při případném rozhodování o další spolupráci zohledňují každý detail. A pokud vidí, že si vaše společnost věří, nepodceňuje svoji propagaci a dbá na firemní image, může to být důležitý bod pro vás.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit