Sháníte vkusné a stylové vybavení domu či bytu? Libujete si v tradičním italském designu a toužíte po tom si elegantně zařídit domov? Rodinná firma Belterra se specializuje na designový nábytek do pracovny, jídelny, ložnice či obývacího pokoje. S jejím širokým výběrem a silným poutem k italskému designu se jistě netrefíte vedle.

Belterra je malou rodinnou firmou ze severní Moravy, která se již od roku 1997 věnuje italskému nábytkářskému designu. Na český trh tak přinášejí to vytříbený a mistrně zpracovaný nábytek. Tím si můžete stylově vybavit téměř celou domácnost.

Od svého vzniku v roce 1997 se ale pouští i do dalších výzev a Belterra svou nabídku pravidelně obměňuje a doplňuje. V současné době se věnuje také zakázkové výrobě nábytku. Při té bedlivě sleduje nové trendy, inspiruje se na významných evropských veletrzích moderního designu. Nebojí se také práce s novými inovativními materiály a kolaborace s tvůrčími a talentovanými architekty.

Celou lákavou nabídku a designový nábytek firmy Belterra si můžete zobrazit přímo na jejich stránkách. Na těch se dočtete vše o firmě, její práci a službách. Můžete si na nich také domluvit objednávku a na kvalitních fotkách prohlédnout nábytek z katalogu firmy Belterra.

Belterra a tradice stolů

Belterra se zaměřuje především na výrobu konferenčních či jídelních stolů z masivu a dýhy. Svou pestrou a lákavou nabídku stolů a stolků však neustále rozšiřuje o celou řadu jídelních židlí. Předností jejich stolů jsou čisté linie a silný důraz na přírodní charakter a kvalitu dřeva. Každý dřevěný jídelní stůl firmy Belterra je vyráběn ručně a každý je tak originálem. Belterra vytváří jídelní a barové stoly z dubového i z jiných masivů. Největší specializací a tradicí rodinné firmy jsou stoly jídelní. Jídelní stoly z masivu jsou srdcem každé domácnosti a ten dobře vybraný dokáže vytvořit tu správnou domácí atmosféru. Belterra nabízí celou řadu jídelních stolů z masivu – tradiční, kulaté, rozkládací i designové a z několika druhů dřevin.

Ten pravý si určitě vyberete.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit