Od obslužných pásů v supermarketech přes výrobní linky až po několikakilometrové pásy v dolech. Na to vše jsou potřeba dopravníky. Život ulehčující dopravník je možné získat v několika různých provedeních. Mezi nejznámějšími a nejžádanějšími jsou dopravníky pásové, vibrační či válečkové. Všechny ze zmíněných jsou k dostání u tuzemské špičky v oboru Drave Technology.

Mezi nejpoužívanějšími jsou dopravníky pásové. Firma Drave Technology je schopna navrhnout a vyrobit pásový dopravník v různé šířce i provedení dle charakteru materiálu, který se na něm dopravuje.

Pásové dopravníky firmy Drave Technology mohou být v horní i spodní části zakryty s možností otevření krytu pro případ údržby a mohou být uloženy jak vodorovně, tak se stoupáním, a to až do sklonu 60°. Od stupně stoupání je odvozen i typ pásu, který může být pokryt PVC, PU, gumou nebo PVC syceném gumou. Ovládání dopravníku je individuální a bude přizpůsobeno vaším potřebám. Při větší délce pásového dopravníku jsou na stranách též tzv. strážní válečky, které zabraňují vybočení pásu z osy.

Kromě pásových dopravníků jsou čím dál tím žádanější též dopravníky vibrační. Vibrační dopravníky najdou své uplatnění v široké škále odvětví, z nichž nejčastěji jsou používány v potravinářském průmyslu. Jsou hojně užívány pro stejnoměrné, regulované a na přání také přesně vážené, případně i délkově orientované dávkování např. potravin v prášku a granulátu, hluboce zamražených potravin, masných výrobků či čerstvé zeleniny jako třeba mrkví a papriky.

Drave Technology tak poskytuje kompletní návrh i výrobu dopravníků, elevátorů, válečkových tratí i robotizovaných pracovišť, a kromě prodeje zmíněných výrobků je také výhradním dodavatelem bezpečnostní technologie SlowStop a vibrační techniky SKAKO Vibration pro Českou republiku.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit