Ve městě se hezky žije jen v dobře vybaveném a zařízeném veřejném prostoru. Vybrat správné vybavení pro své město, vesnici, zahradu či i venkovní posilovnu však nemusí být vždy obtížné a nesplnitelné. Obraťte se na společnost REX s.r.o. a vyberte si z jejich široké, stylové a cenově dostupné nabídky.

REX je společnost s dlouholetou tradicí, která již od roku 1991 zabývá vyrábí a prodává městský mobiliář. Vedle kvalitního městského vybavení se společnost věnuje i profesionální slévárenské činnosti. Nesčetné a unikátní variace, brilantní zákaznický servis, příznivá cenová politika a spolehlivost. To vše zajistilo firmě stálou klientelu po Česku i celé Evropě.

REX a mobiliář parků

Společnost REX nabízí například klasické vybavení městských parků – v jejich obsáhlém katalogu na internetových stránkách si můžete vybrat ze široké a lákavé nabídky. Ta navíc ještě koresponduje s překvapivou a příznivou cenovou politikou. Naleznete zde řadu laviček, které perfektně doplní jakýkoliv park či i domácí soukromou zahradu. Parkové lavičky si navíc můžete nechat upravit a vyrobit na míru a přesně podle vašich představ. Vybrat si můžete také z několika typů dřeva včetně smrku, akátu, modřínu a dalších.

Vedle klasických i originálních laviček v nabídce společnosti REX naleznete i stylové a praktické venkovní litinové koše. Ty jsou pro dobře vybavený park či veřejný prostor zcela nezbytné. Ty správně vybrané dodají parku, zahradě či celému městu čistý a upravený vzhled. Vybrat si můžete z košů ocelových, hliníkových a litinových. A to v kombinaci s různými druhy materiálů. Vše je jen a jen na Vás.

Pokud Vám záleží na místě, kde žijete a není Vám veřejný prostor, kterým se obklopujete lhostejný, tak s výběrem z nabídky společnosti REX zcela jistě nešlápnete vedle. Cenově dostupný ale přesto vkusný a stylový městský mobiliář společnosti REX dodá parku či celému městu správnou atmosféru a útulný upravený vzhled.

V krásném a příjemném prostředí chce žít přeci každý a proč si nevybrat spolehlivou a oceňovanou firmu, která stojí například za známými a oblíbenými bronzovými sochami a kašnami na náměstí Republiky v Plzni?

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit