Býti majitelem dopravního prostředku s sebou přináší spoustu radostí, ale i strastí. Výměna oleje, technické kontroly, opotřebování součástek anebo i rozbitá skla a poškozené karoserie. Avšak poslední dvě zmiňované už ale nejsou tak zásadním problémem.

Nakřáplé autosklo?

Nejspíš každý, kdo v životě řídil, se dostal do situace, kdy nešťastnou shodou náhod došlo k poškození čelního skla. Jedete po silnici a v tu ránu přiletí kamínek, který vám vytvoří prasklinu. Další den je větší a pomalu se rozrůstá. I přes fakt, že se jedná o drobnost, neměli byste za takových podmínek řídit. A to ani neuvažujeme o tom, že by se vám náhodou rozbilo autosklo celé.

V tento moment přichází na scénu Autosklo S.O.S. Oprava čelního skla je pro tento pražský autoservis denním chlebem, stejně jako oprava skla zadního, ale i bočních. Na skladě mají téměř všechny typy, ale i když budete patřit mezi majitele vozidla s atypickým člením sklem, není problém ho objednat do 48 hodin. Samozřejmě, že s pavučinou ve výhledu se řídit nedá, a proto tento autoservis nabízí i odvoz vozidla a nebude vás to stát ani halíř.  A co víc, na výměnu si počkáte  pouhé dvě hodiny.

Karoserie plná důlků?

Zapomněli jste si zakrýt vozidlo, než přišla průtrž mračen doprovázená kroupami? Anebo někdo zavadil o vaše auto při vystupování? Takto poničený vůz je dozajista nepříjemnou záležitostí, nikoliv však neřešitelnou. Autosklo S.O.S. opět nabízí řešení, a to i bez  demontáže dílů či lakování.

Tým techniků zmiňovaného autoservisu používá sofistikovanou metodu, díky které vrátí karoserii do původního stavu. Oprava karoserie metodou PDR (Paintless Dent Repair) vám zajistí vyhlazení leckteré prohlubně za pomoci speciálního nářadí a navrátí tak vašemu vozidlu šmrnc. Takže šťastnou cestu a v případě nutnosti teď již víte, kam se obrátit.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit