Vlastní kompletní výrobní linka, ať už pro malé a lehce přehlédnutelné, nicméně často významné součástky, tak pro velké díly všemožných typů a tvarů může být pro firmy skvělé řešení šetřící čas i peníze. Její zařizování však může být velký oříšek. Po dlouhém procesu zhotovení mohou totiž narazit při lámání chleba. Tím je konečná povrchová úprava jednotlivých dílů.

Zařízení pro povrchovou úpravu totiž často nemusí splňovat vše, co se od něj očekává a zároveň jde většinou o nešetrnou a ekologicky nepřívětivou záležitost. To se rozhodla změnit firma EKOL s.r.o., která ve svém názvu nese právě odkaz svého hlavního cíle.

EKOL s.r.o. se tak již skoro tři desítky let zabývá kompletním řešením technologií pro povrchové úpravy formou dodávek tzv. “na klíč”. Veškerá projektovaná zařízení od vybavení práškových lakoven přes lakovací kabiny a linky až po galvanické linky jsou tak navrhována dle konkrétních, individuálních potřeb zákazníků, s respektováním požadavků jak na ekonomiku provozu, tak na ekologická hlediska.

V širokém portfoliu nabízených produktů pak nechybí ani vanové linky, postřikové stroje, galvanické linky s ručním přenosem či přenosem pomocí manipulátorů, stanice pro přípravu demineralizované vody nebo třeba i zneškodňovací stanice pro čištění průmyslových odpadních vod.

EKOL s.r.o. si váží každého svého zákazníka, a tak nabízí kromě samotného prodeje a individuálního přístupu též zaškolení obsluhy, preventivní prohlídky zařízení, záruční a pozáruční servis nebo poradenství v oboru povrchových úprav.

Firmu EKOL s.r.o. založili v roce 1992 čtyři společníci, kteří v oboru povrchových úprav pracovali více jak 25 let. Dnes má firma přední pozici na českém a slovenském trhu a úspěšně realizovala dodávky pro zahraniční partnery například z automobilového průmyslu. Mezi její význačné zákazníky patří například: Daimler Chrysler-Mercedes, Siemens či třeba Fraenskische.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit