Českomoravské informační systémy přinášejí bezpečné a spolehlivé řešení MS SQL Server 2016 pro malé a střední podniky s garantovaným výkonem za nejnižší cenu na trhu. Díky partnerskému programu SPLA si jej nově lze pronajmout jako službu a ušetřit více než dvě třetiny nákladů v horizontu 3 let.

Praha, 25. října 2017 – Českomoravské informační systémy (dále jen ČMIS), přední poskytovatel aplikačního hostingu, správy informačních technologií a outsourcingových IT služeb, přichází s nabídkou cenově úsporného pronájmu řešení MS SQL Server 2016. Cílí především na IT manažery malých a středních podniků a výrobce firemního softwaru (CRM, ERP). V ceně služby je vyjma samotné licence zahrnuta také správa SQL serveru a operačního systému, nepřetržitá zákaznická podpora v českém jazyce a Software Assurance (SA). V porovnání se zahraniční konkurencí nabízí ČMIS českým zákazníkům, mimo již zmíněného, výrazně nižší latence (díky lokální dostupnosti fyzického serveru), vyšší datovou propustnost a přímé napojení nástroje pro správu SQL databáze SQL Server Management Studio.

Sdílený MS SQL Server 2016 od společnosti ČMIS je vhodný pro firmy poptávající server s kapacitou operační paměti až 64 GB a počtem uživatelů (připojených zařízení) od 20 do 200. Uplatní jej také výrobci firemního softwaru, kteří používají tento relační databázový systém jako základ ve svých produktech.

ČMIS spolupracuje se společností Microsoft v rámci partnerského programu SPLA (Service Provider License Agreement) a je tudíž oprávněn poskytovat software jako službu třetím stranám. MS SQL Server 2016 se řadí mezi produkty, které lze prostřednictvím této smlouvy licencovat. Díky tomu je nyní dostupný i pro firmy, které si jej dosud nemohly dovolit z důvodu cenové nákladnosti starého systému licencování, kdy si zákazník musel řešení zakoupit. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy. Služba MS SQL Server 2016 běží na enterprise serverech značky Dell v datovém centru Tier III (nejvyšší stupeň spolehlivosti dostupný v ČR), zahrnuje monitoring 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, pravidelné zálohování, garantovaný výkon, firewall, IPS ochranu a další ochranné prvky.

“O Službě ČMIS SQL jsme poprvé slyšeli až v souvislosti s předloženou nabídkou.  O to větší však bylo naše překvapení, že je ve srovnání s jinými variantami mnohem úspornější co do nákladů a přitom splňuje i všechny ostatní požadavky, které jsme si stanovili, včetně dostupnosti, výkonu a rychlosti dodání.”

Jiří Drnec, jednatel společnosti JS Partner

Snižte náklady až o 71%

Již od 1 100 Kč měsíčně. Platíte jen tolik výkonu, kapacity a licencí, kolik skutečně potřebujete.

SQL Server je jedním z celosvětově nejrozšířenějších relačních databázových a analytických systémů pro řešení datových skladů vyvinutý společností Microsoft. Mezi novinky verze 2016 patří provozní analytické nástroje v reálném čase, bohaté vizualizace na mobilních zařízeních, integrované pokročilé analytické nástroje, novou pokročilou technologii zabezpečení a nové scénáře hybridního cloudu.

Řešení sdíleného MS SQL Serveru 2016 od společnosti ČMIS si můžete zdarma vyzkoušet na adrese www.mssql2016.cz, kde současně naleznete bližší informace k cenám a provozním podmínkám.


O společnosti Českomoravské informační systémy s.r.o.

ČMIS (www.cmis.cz) je česká dynamická firma s úspěšným, více než desetiletým know-how v oblasti aplikačního hostingu, kde je zároveň stříbrným partnerem společnosti Microsoft. ČMIS pomáhá malým a středním podnikům s přístupem k sofistikovaným a finančně náročným aplikacím podporujících rozvoj jejich podnikání. Společnost poskytuje komplexní řešení zahrnující dodávky serverové, storage a networking infrastruktury, přes ukládání a bezpečnost dat, VPS, distribuční modely cloud computingu SaaS, PaaS, IaaS až po unikátní specializované cloudové služby.

ČMIS provozuje datové centrum s vlastní infrastrukturou a certifikací Tier III, které je realizováno v objektu TTC v Praze na nejnovějších technologiích Microsoft. Plní normy ISO9001 (management jakosti), ISO20000 – 1 (management IT) a ISO0227001 (bezpečnost informací), které odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti ICT technologií. Klíčovými produkty jsou “ČMIS Kancelář Online” a inovativní technologické řešení “AppOnFly,” které podporuje okamžitý přístup k profesionálním Windows aplikacím z cloudu na jakékoliv zařízení. Produkty ČMIS úspěšně expandují i mimo rámec EU, poptávka roste zejména v USA, Austrálii a Novém Zélandu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit