V poslední době se mnoho lidí snaží i to, aby si jakkoliv zvýhodnili své doposud naspořené úspory. Přece jenom když peníze leží v šuplíku, je nám to k ničemu, proto bychom se měli dívat hlavně na to, jak takové naše naspořené penízky zvýhodnit. Samozřejmě existuje řada možností, tedy výjimku tvoří spořící účty, kde se nám peníze spíše vytrácí než zvýhodňují. Pokud tedy opravdu chcete docílit jakéhosi zvýhodnění, pak je tou nejlepší volbou investování.

Investování se v poslední době stalo taky velice oblíbené u podniků jako takových. Například lídři velkých společností se rozhodují vzít peníze z podnikání a rozhodnou se je investovat do aktuálních nových startupů, které mají pro ně dobrou budoucnost. Je to jistá investice do vlastního podniku, protože společnosti si samozřejmě vybírají takové startupové novinky, které jim po podpoře mohou významně pomoct v podnikání.

V současnosti se však připravuje nejen řada firem, ale také řada lidí na investování do velkého internetového portálu, který nabízí zlevněné zájezdy, slevy na jídlo či na různé kosmetické procedury a další. Jedná se o Slevomat, který je na trhu více jak sedm let, ale jeho popularita doslova nezná mezí. Před sedmi lety se tento portál rozhodl založit Tomáš Čupr, který je nyní vlastníkem například velice známého a oblíbeného serveru damejidlo.cz nebo také rohlik.cz. Nyní se však rozhodl tuto jeho internetovou společnost prodat, i když hned po třech letech byl obrat Slevomatu více jak miliardový a měl řadu skvělých velkých investorů.

K jaké cifře se cena vyšplhá?

Díky úspěchům tohoto portálu si tak už hned můžete myslet, že se nebude jednat o malou cenu, za kterou si budete moct tento skvělý internetový portál koupit. Cena se podle aktuálních informací vyšplhá až k jedné a půl miliardě korun, což je naprosto neuvěřitelné! Není se čemu divit, vždyť za tu cenu se koupí server, který peníze zanedlouho vrátí zpátky. Denně se zde totiž promítne více jak dvě stě až tři sta tisíc uživatelů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit