Dechberoucí krajina, Praha, bohatá historie, vzdělání, technologie, hudba, výborná kuchyně, pivo a především lidé. To je jen výčet toho skvělého, co Česko má. Alespoň podle Ministerstva zahraničních věcí ČR, která pro naši milovanou zemi nechala natočit nový propagační spot. Za nás skvělá práce a povedené video.

“Češi jsou uznávanými odborníky v mnoha odvětvích lidské činnosti, od vědy, průmyslu a inovačního prostředí přes sport až ke kultuře či gastronomii. Proto se “Česko tvoří skvělí lidé” stalo mottem nového videoklipu, jež vám nabízíme ke zhlédnutí. Uvidíte v něm to nejlepší, co Česko může nabídnout a čím v zahraničí zaujme,” sděluje popisek videa na YouTube. A nyní už se podívejte sami.

A co máte na České republice nejraději vy?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit