Mladá a hlavně česká streetwearová značka Born|Bane, za kterou stojí kreativní návrhář Martin Mažár, před nedávnem vydala svojí novou kolekci Summer 15, která obsahuje kousky, které by určitě neměly chybět ve tvém šatníku.

Celá kolekce je opravdu pestrá a zajímavá, každý kousek je pečlivě a ručně vyráběn v České republice z kvalitních látek a některé kousky jsou ručně barveny, tudíž je každý kus odlišný a jedinečný. K dostání jsou z této kolekce trička, tílka, mikiny, jogger tepláky a kraťasy. Jsou zde i speciální trička z bambusových úpletů, které se vyznačují svými anti-bakteriálními účinky a termoizolačními vlastnostmi.

Jelikož jsem také hrdým majitelem jednoho kousku z minulé kolekce, tak bych určitě všem tuto značku doporučil. Bunda, kterou vlastním, je velice příjemná a kvalitně zpracovaná a hlavně se výrazně liší od ostatních klasických bund.

Tato značka zde dříve působila pod jménem GUAP, poté ale byla nucena se přejmenovat z důvodu podobnosti jmen. S touto změnou ale přišla i naprostá změna v přístupu k výrobě a byl to velký krok dopředu, jak uvedl Martin Mažár v jednom z rozhovorů.

Nakonec bych jen uvedl, že všechno dění okolo Born|Bane můžete sledovat na facebooku a oficiálních stránkách. Pokud už máte nějaké zkušenosti s touto značkou, nezapomeňte nám to napsat do komentářů! Nyní se zde můžete podívat na pár kousků z kolekce Summer 15.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?