Mladá a hlavně česká streetwearová značka Born|Bane, za kterou stojí kreativní návrhář Martin Mažár, před nedávnem vydala svojí novou kolekci Summer 15, která obsahuje kousky, které by určitě neměly chybět ve tvém šatníku.

Celá kolekce je opravdu pestrá a zajímavá, každý kousek je pečlivě a ručně vyráběn v České republice z kvalitních látek a některé kousky jsou ručně barveny, tudíž je každý kus odlišný a jedinečný. K dostání jsou z této kolekce trička, tílka, mikiny, jogger tepláky a kraťasy. Jsou zde i speciální trička z bambusových úpletů, které se vyznačují svými anti-bakteriálními účinky a termoizolačními vlastnostmi.

Jelikož jsem také hrdým majitelem jednoho kousku z minulé kolekce, tak bych určitě všem tuto značku doporučil. Bunda, kterou vlastním, je velice příjemná a kvalitně zpracovaná a hlavně se výrazně liší od ostatních klasických bund.

Tato značka zde dříve působila pod jménem GUAP, poté ale byla nucena se přejmenovat z důvodu podobnosti jmen. S touto změnou ale přišla i naprostá změna v přístupu k výrobě a byl to velký krok dopředu, jak uvedl Martin Mažár v jednom z rozhovorů.

Nakonec bych jen uvedl, že všechno dění okolo Born|Bane můžete sledovat na facebooku a oficiálních stránkách. Pokud už máte nějaké zkušenosti s touto značkou, nezapomeňte nám to napsat do komentářů! Nyní se zde můžete podívat na pár kousků z kolekce Summer 15.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit