Pokud bychom ve světovém modelingu hledali někoho, kdo je majitelem opravdu božského těla, tak by určitě každého napadla Emily Ratajkowski. Emily za posledních pár let naprosto ovládla módní mola a objevila se snad již na každé obálce časopisu.

Emily Ratajkowski se narodila ve studené Anglii, ale své mládí prožila v Kalifornii. V dnešní době bezesporu patří mezi nejkrásnější modelky, které můžeme na světových molech zahlédnout. A není se čemu divit. Její přírodní ňadra společně se štíhlou postavou a plnými rty jsou v hledáčku nejednoho fotografa.

Emily si je svých kvalit bezesporu jista, a tak nám velice často přínáší opravdu odvážné fotografie svého božského těla. A ano, Emily je jedna z polonahých modelek, které se objevili po boku Robina Thicka v jeho hitu Blurred Lines. Minule jsme vám představili ty nejlepší fotografie Kylie Jenner, takže dnes si můžete prohlédnout to nejlepší z fotek krásné Emily.

Co na ni říkáte?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit