Pokud bychom ve světovém modelingu hledali někoho, kdo je majitelem opravdu božského těla, tak by určitě každého napadla Emily Ratajkowski. Emily za posledních pár let naprosto ovládla módní mola a objevila se snad již na každé obálce časopisu.

Emily Ratajkowski se narodila ve studené Anglii, ale své mládí prožila v Kalifornii. V dnešní době bezesporu patří mezi nejkrásnější modelky, které můžeme na světových molech zahlédnout. A není se čemu divit. Její přírodní ňadra společně se štíhlou postavou a plnými rty jsou v hledáčku nejednoho fotografa.

Emily si je svých kvalit bezesporu jista, a tak nám velice často přínáší opravdu odvážné fotografie svého božského těla. A ano, Emily je jedna z polonahých modelek, které se objevili po boku Robina Thicka v jeho hitu Blurred Lines. Minule jsme vám představili ty nejlepší fotografie Kylie Jenner, takže dnes si můžete prohlédnout to nejlepší z fotek krásné Emily.

Co na ni říkáte?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE