V pátek 10.4. vystoupilo v pražském klubu Rock Café hudební uskupení Blakkwood Records v rámci jejich Blakkwood Tour po České republice.

Praha se stala v pořadí 2. zastávkou Blakkwood Tour 2015. Jako místo konání bylo vybráno Rock Café, kde již v minulosti koncertovali MAAT. V pátek však do Rock Café dorazila kompletní Blakkwood sestava ve složení: MAAT, Viktor Sheen, Renne Dang, Amco, Jay Diesel a Sharlota.

IMG_7525
Fosco Alma a L.D.

Jako první vystupoval nejnovější člen – Amco. Ten si připravil skvělou show s živými bubny a zahrál hity jako “Svobodný život” či nejnovější “BFF” z jeho připravovaného alba Mimo Obraz.
Po Amcově vystoupení byl klub připraven na druhé vystoupení, které měli na svědomí Fosco Alma a L.D. neboli MAAT. Ti jako headlineři předvedli výborné vystoupení, při kterém zazněly tracky z jejich posledního alba Ze Tmy včetně veleúspěšného “Pod Hladinou”, kterým skvěle své vystoupení zakončili.
Jako další z Blakkwoodu vystoupil Jay Diesel, který rovněž nezklamal a předvedl skvělou show, při čemž premiérově představeným beatem diváky navnadil na chystaný track.
Hned po něm přišla na stage dvojice Viktor Sheen a Renne Dang, která zde představila některé tracky z jejich připravovaného Projektu Asia. Dokonce zde měl exkluzivní premiéru single “Instantní čubky 2”, který u diváků sklidil úspěch.
Jako vrchol večera bylo společné vystoupení celého Blakkwoodu, kde zazněly největší hity jako Já a Ty 2, Monstrum nebo nejnovější track Chimaera.

VIDEO: Blakkwood Tour 2015 | Praha, Rock Café

Myslím si, že se tento koncert dá jednoznačně považovat za povedený. Všichni se předvedli ve skvelé formě a ukázali, že kdo přijde na Blakkwood Tour, rozhodně neprohloupí. Všichni jsou navíc velice přatelští a proto s nima natáčet bylo velmi příjemné. Držíme palce nejen po zbytek jejich Tour 2015!

Již brzy se můžete těšit na rozhovory se členy Blakkwood Records! Odebírej CZECHMAG na YouTube!