V pátek 10.4. vystoupilo v pražském klubu Rock Café hudební uskupení Blakkwood Records v rámci jejich Blakkwood Tour po České republice.

Praha se stala v pořadí 2. zastávkou Blakkwood Tour 2015. Jako místo konání bylo vybráno Rock Café, kde již v minulosti koncertovali MAAT. V pátek však do Rock Café dorazila kompletní Blakkwood sestava ve složení: MAAT, Viktor Sheen, Renne Dang, Amco, Jay Diesel a Sharlota.

IMG_7525
Fosco Alma a L.D.

Jako první vystupoval nejnovější člen – Amco. Ten si připravil skvělou show s živými bubny a zahrál hity jako “Svobodný život” či nejnovější “BFF” z jeho připravovaného alba Mimo Obraz.
Po Amcově vystoupení byl klub připraven na druhé vystoupení, které měli na svědomí Fosco Alma a L.D. neboli MAAT. Ti jako headlineři předvedli výborné vystoupení, při kterém zazněly tracky z jejich posledního alba Ze Tmy včetně veleúspěšného “Pod Hladinou”, kterým skvěle své vystoupení zakončili.
Jako další z Blakkwoodu vystoupil Jay Diesel, který rovněž nezklamal a předvedl skvělou show, při čemž premiérově představeným beatem diváky navnadil na chystaný track.
Hned po něm přišla na stage dvojice Viktor Sheen a Renne Dang, která zde představila některé tracky z jejich připravovaného Projektu Asia. Dokonce zde měl exkluzivní premiéru single “Instantní čubky 2”, který u diváků sklidil úspěch.
Jako vrchol večera bylo společné vystoupení celého Blakkwoodu, kde zazněly největší hity jako Já a Ty 2, Monstrum nebo nejnovější track Chimaera.

VIDEO: Blakkwood Tour 2015 | Praha, Rock Café

Myslím si, že se tento koncert dá jednoznačně považovat za povedený. Všichni se předvedli ve skvelé formě a ukázali, že kdo přijde na Blakkwood Tour, rozhodně neprohloupí. Všichni jsou navíc velice přatelští a proto s nima natáčet bylo velmi příjemné. Držíme palce nejen po zbytek jejich Tour 2015!

Již brzy se můžete těšit na rozhovory se členy Blakkwood Records! Odebírej CZECHMAG na YouTube!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit