V nedělní večer nás svojí návštěvou poctil americký rapper, Detroitský rodák, Big Sean a musím říct, že tohle bylo velký. Povedlo se mu sebou hned od prvního tracku strhnout celý Lucerna Music Bar do takové míry, že nikdo nemohl odcházet nespokojen. Ale nepředbíhejme.

Před osmou večerní začal hrát DJ Mike Traffik, jehož vystoupení nechalo všechny chladnými, že jakmile odešel a začly hrát songy z repráků při čekání na hlavní hvězdu večera, tak teprve začali lidi tancovat. To už ale nemuseli čekat moc dlouho, jelikož za pár minut se setměly světla, rozjela se hudební produkce a na pódiu už stál samotný Big Sean podpořený zvednutými rukami přes celou Lucernu. Párty mohla začít.

Big Sean sypal jeden track za druhým, dav šílel víc a víc, zpívalo se, křičelo se, skákalo se, hajpovalo se…prostě všechno co by jste od takové párty chtěli. Očividně Seana samotného překvapilo jakého přivítání se dočkal na svém premiérovým koncertě v Česku a koncert si tak dle úsměvů, které házel na všechny strany, užíval.

Koncert skončil ideálně po desáté hodině za zvuků jeho největšího singlu – I Don’t Fuck With You, která byla skvělou tečkou celého večera. Česká rappová scéna by se mohla inspirovat a do té doby bych prosil víc takových show.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit