V nedělní večer nás svojí návštěvou poctil americký rapper, Detroitský rodák, Big Sean a musím říct, že tohle bylo velký. Povedlo se mu sebou hned od prvního tracku strhnout celý Lucerna Music Bar do takové míry, že nikdo nemohl odcházet nespokojen. Ale nepředbíhejme.

Před osmou večerní začal hrát DJ Mike Traffik, jehož vystoupení nechalo všechny chladnými, že jakmile odešel a začly hrát songy z repráků při čekání na hlavní hvězdu večera, tak teprve začali lidi tancovat. To už ale nemuseli čekat moc dlouho, jelikož za pár minut se setměly světla, rozjela se hudební produkce a na pódiu už stál samotný Big Sean podpořený zvednutými rukami přes celou Lucernu. Párty mohla začít.

Big Sean sypal jeden track za druhým, dav šílel víc a víc, zpívalo se, křičelo se, skákalo se, hajpovalo se…prostě všechno co by jste od takové párty chtěli. Očividně Seana samotného překvapilo jakého přivítání se dočkal na svém premiérovým koncertě v Česku a koncert si tak dle úsměvů, které házel na všechny strany, užíval.

Koncert skončil ideálně po desáté hodině za zvuků jeho největšího singlu – I Don’t Fuck With You, která byla skvělou tečkou celého večera. Česká rappová scéna by se mohla inspirovat a do té doby bych prosil víc takových show.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?