Jak jsme již psali v předchozím článku o letošním ročníku hudebního festivalu Finlandia Mácháč 2015, vystoupí na něm jedna z největších současných hvězd elektronické hudby – Don Diablo. Ten natočil krátké video s pozdravem do České republiky, ve kterém všechny srdečně na tuto akci zve.

Don Diablo, vlastním jménem Don Pepijn Schipper, pochází z Holandska, stejně tak jako spousta dalších známých umělců ze stejného hudebního odvětví. Těžko říct, čím to je, že tolik světových DJů pochází právě odtud, zda-li je to čerstvým přímořským vzduchem, vůní tulipánů či něčím jiným.
A právě Don Diablo bude na letošním ročníku jednoho z nejoblíbenějších festivalů vystupovat jako jeden z headlinerů.

Finlandia Mácháč 2015 se uskuteční 21. – 22. 8. a vstupenky si můžeš koupit v síti Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit