Zvažujete pořízení bidetovacího sedátka, aby vám zajistilo nejvyšší komfort a dokonalou hygienu v intimních oblastech, ale nevíte který model zvolit? My vám dnes toto rozhodování ulehčíme a představíme vám bidetovací sedátko VOVO, které splní všechna vaše očekávání a bude pohodlnější než klasické bidety.

Funkce

Při nákupu sedátka s funkcemi samozřejmě rozhoduje zejména samotná výbava. Bidetovací sedátko VOVO VB4100S nabízí zadní mytí, dámské mytí, pulzní mytí, vyhřívání sedátka, sušení, odsávání zápachu (volitelné) a LED podsvícení.

Sušení jako takové má celkem tři nastavitelné teploty vzduchu a to 36, 38 a 40°C. Tyto stejné teploty můžete nastavit i u teploty sedátka a teploty vody.

Osvětlení oceníte zejména při noční návštěvě toalety. Led světlo nasvítí vnitřní oblast samotné WC mísy.

Ovládání

Sedátko s funkcemi můžete ovládat buď pomocí bočního panelu, kde naleznete základní funkce jako je Stop tlačítko, zadní mytí, dámské mytí a sušení.

Další variantou ovládání je ovladač, na kterém jsou rozvrženy všechny funkce, které sedátko nabízí.

Údržba

Pravidelná údržba a starostlivost o bidetové sedátko prodlouží jeho životnost a funkčnost.

Čištění filtru

Před samotným čištěním filtru, je důležité sedátko odpojit od přívodu elektřiny. Poté se vypne voda otočením ventilu. Hadička pro přívod vody se odpojí a vyjme se z ní filtr. Filtr můžete vyčistit například starým zubním kartáčkem. Po vyčištění se hadice připojí opět k sedátku a zapne se voda otočením ventilu.

Čištění trysky

Pro čištění trysky je nutné stisknout tlačítko Nozzle cleaning, pomocí kterého tryska vyjede. Na čištění použijte opět starý klasický zubní kartáček. Po vyčištění trysku nezatlačujte a ani nevytahujte.

Bidetové sedátko nabízí mnoho funkcí, které oceníte i tehdy, pokud máte zdravotní problémy, nebo invalidní osobu, která vyžaduje neustálou péči.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit