Do Prahy 2. října zavítá kapela Just Friends and Lovers se svým červnovým albem Her Most Criminal Crimes, které staví na vlivu The Raincoats i Sonic Youth. Domácí podporu zajistí pražští Orient, držitelé ocenění Vinyla v kategorii Objev roku a účastníci prestižního Czechingu Radia Wave. 

Hrubě vysekané, neleštěné, ale neodolatelné. Post-punk, punk i indie pop. “Dokonalost vážně není náš šálek kávy,” říká o svých písních samotná kapela Just Friends and Lovers. Vídeňská trojice kombinuje punkový přístup se silnými popovými melodiemi a výsledkem je tak i single Role Model, který na disonantní propletenec kytar vrství harmonický chytlavý nápěvek.

Just Friends and Lovers + Orient
2. října 2019
Kasárna Karlín
https://www.facebook.com/events/746569052430625/

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit