Do Prahy 2. října zavítá kapela Just Friends and Lovers se svým červnovým albem Her Most Criminal Crimes, které staví na vlivu The Raincoats i Sonic Youth. Domácí podporu zajistí pražští Orient, držitelé ocenění Vinyla v kategorii Objev roku a účastníci prestižního Czechingu Radia Wave. 

Hrubě vysekané, neleštěné, ale neodolatelné. Post-punk, punk i indie pop. “Dokonalost vážně není náš šálek kávy,” říká o svých písních samotná kapela Just Friends and Lovers. Vídeňská trojice kombinuje punkový přístup se silnými popovými melodiemi a výsledkem je tak i single Role Model, který na disonantní propletenec kytar vrství harmonický chytlavý nápěvek.

Just Friends and Lovers + Orient
2. října 2019
Kasárna Karlín
https://www.facebook.com/events/746569052430625/

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?