AMCO, člen Blakkwood Records, dnes vydal dlouho očekávaný singl “Na Nás” z jeho připravované desky Mimo Obraz.

Lákání na svůj připravovaný debutový počin Mimo Obraz, o kterém se jeho autor rozpovídal v našem videorozhovoru z pražského Rock Café, započal již svým prvním singlem BFF, který se dostal ven už koncem března. Na svůj druhý single lákal AMCO na svých sociálních sítích již delší dobu. Teaser byl vypuštěn ve čtvrtek a dnes ráno se fanoušci konečně dočkali kompletního zpracování. Track nese název “Na Nás” a byl k němu rovnou natočen i vizuál, o který se postarala Art Motion Media.

Osobně si myslím, že se jedná o velmi povedený track se skvělým beatem a chytlavým refrénem, který by mohl zaujmout nejen skalní fanoušky Blakkwoodu. Pokud bude AMCO pokračovat tímto tempem, máme se na podzim, kdy se chystá vydání Mimo Obraz, na co těšit.

A jak se single líbí Vám? Těšíte se na chystané album Mimo Obraz? Pište nám své názory do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit