AMCO, člen Blakkwood Records, dnes vydal dlouho očekávaný singl “Na Nás” z jeho připravované desky Mimo Obraz.

Lákání na svůj připravovaný debutový počin Mimo Obraz, o kterém se jeho autor rozpovídal v našem videorozhovoru z pražského Rock Café, započal již svým prvním singlem BFF, který se dostal ven už koncem března. Na svůj druhý single lákal AMCO na svých sociálních sítích již delší dobu. Teaser byl vypuštěn ve čtvrtek a dnes ráno se fanoušci konečně dočkali kompletního zpracování. Track nese název “Na Nás” a byl k němu rovnou natočen i vizuál, o který se postarala Art Motion Media.

Osobně si myslím, že se jedná o velmi povedený track se skvělým beatem a chytlavým refrénem, který by mohl zaujmout nejen skalní fanoušky Blakkwoodu. Pokud bude AMCO pokračovat tímto tempem, máme se na podzim, kdy se chystá vydání Mimo Obraz, na co těšit.

A jak se single líbí Vám? Těšíte se na chystané album Mimo Obraz? Pište nám své názory do komentářů!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?