AK se hlásí o slovo s druhým videoklipem k singlu Práce z právě vydaného alba Bída & Bolest, které sbírá pozitivní ohlasy jak u fanoušků, tak i kritiků.

Jak již bylo dříve avizováno, audiovizuálního ztvárnění se dočkal track Práce, který hudebně produkovali: Street Empire & Black Diamond Music. Video opět dostal na starost Michal Kunes Kováč, který je autorem scénáře a režie celého klipu. Jedná se, po úvodním singlu Cizí tváře, již o druhou spolupráci. Jak je u Kunese dobrým zvykem, připravil filmový vizuál, s příběhem, ve kterém nám představuje Sergeie B. a Pastora, v rolích pouličních hráčů s rozdílnými příběhy…

Pokud ještě stále nemáš originál album AK – Bída & Bolest, seženeš ho na eshopu www.azuritkingdom.cz, v digitálních distribucích iTunes, Google Play Music a v síti obchodů Queens.cz.

AK v těchto dnech vyráží na tour k albu: Bída & Bolest Tour 2015/2016, která momentálně čítá 22 zastávek po České republice i Slovensku! Tourlist na www.azurit.cz/koncerty. V případě zájmu o koncert pište na booking@azurit.cz.

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 17.22.55

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit