Poznáte, že jste opravdovým milovníkem hudby? Máme tady pár faktů a zajímavostí, ve kterých se najde každý opravdový milovník hudby. Jen praví fanatici pochopí, ostatní budou kroutit hlavou.

1. Začátek dne

Všední rána, kdy se nám opravdu vstávat nechce. Každý den je lepší se sluchátky v uších, každý milovník hudby ví, co to znamená zapomenout si sluchátka ráno doma.

o-WAKE-UP-HAPPY-facebook

2. Co posloucháš?

Když vám někdo na otázku “Co posloucháš?” odpoví: “Já poslouchám všechno,” tak se vám začne vařit krev v žilách.

3. Partner

Nemohli byste žít s partnerem, který neposlouchá hudbu.

600-01787698

4. Jedno slovo

Písničku si broukáte v podstatě pořád. Někdo řekne slovo a vy si automaticky vzpomenete na song. Už se to nedá ovládnout.

5. Jeden žánr

Nemáte rádi, když někdo poslouchá jen jeden žánr.

6. Hudba má přednost

Potřebujete zrovna odejít z bytu do práce nebo do školy, ale v televizi hraje zrovna vaše oblíbená písnička. Co uděláte? Jednoduše počkáte, než dohraje. Svět tam venku přece počká.

7. Párty

Opilecká párty v hospodě bez jukeboxu? Hitovky nonstop do pěti do rána, není nic lepšího.

lights-party-dancing-music

8. Rádio

Když znáte nějakou písničku, která se ještě v rádiu nehrála, a pouštíte ji přátelům, tak je to nezajímá, ale když ji po měsíci začnou hrát v rádiu, tak je to největší trhák a každý to žere.

9. Vše jde lépe s hudbou

Neumíte si představit ranní přípravu do školy nebo do práce bez puštěné hudby.

10. V autě

Situace, kdy byste měli vypnout motor a zastavit, když hraje vaše oblíbená písnička? Nesmysl. Raději zůstanete v autě ještě pár minut, dokud vaše oblíbená písnička nedohraje.

CarPlay2

11. Oblíbená písnička

Když hraje zrovna vaše oblíbená písnička, tak nahlas vykřiknete název písničky a dané osobě ještě řeknete, na jakém místě je ve vašem top žebříčku, přihodíte název zpěváka nebo kapely a zajímavosti z života zpěváka či kapely.

12. TOP žebříček

Když už jsme přeskočili bod 11, tak si musíme rozhodně něco ujasnit. Každý vášnivý hudební fanoušek má top žebříček písniček.

13. Rytmus ze sluchátek

Když jdete se sluchátky v uších, tak si hudbu užíváte natolik, že jdete do rytmu písničky. No a nakonec si nebudeme nic nalhávat, občas si i představujeme sebe ve videoklipu. Jít někam bez sluchátek je pro vás nemožné.

HNCK8495

A jak to máte vy? Souhlasíte se všemi nebo aspoň s nějakými body tohoto článku?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit