Bio Oko uvede v rámci festivalu OVERHEAD PRAGUE premiéru výjimečného filmu HUMAN.

Režisér Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, v něm poskládal z více než 2000 rozhovorů s lidmi v 60 zemích monumentální doku-mozaiku dnešního světa a hluboké univerzální lidskosti napříč národy.
Režisér tak navazuje na svůj předešlý a veleúspěšný film HOME z roku 2009, ve kterém z ptačí perspektivy zachytil krásy zeměkoule i její nejponičenější území. Film do dnešního dne vidělo přes 600 milionů lidí a stal se nejúspěšnějším environmentálním snímkem dekády.

YouTube kanál, který k filmu vznikl, dosud navštívil přes 1,3 milionu uživatelů.

Film se bude promítat v BIO | OKO (na adrese Františka Křížka 15, Praha 7) s českými titulky v plné prodloužené verzi (188 min.) ve vysoké kvalitě digitální projekce DCP. Digitálním partnerem filmu HUMAN je YouTube.

Doražte i vy na premiéru tohoto jedinečného snímu okořeněnou o skvělou atmosféru mezinárodního festivalu OVERHEAD PRAGUE! Více informací o festivalu včetně kompletního programu naleznete na www.overheadprague.com nebo v tomto článku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit