O jeden z nejdůležitějších releasů slovenského labelu F*CK THEM se postaral kontroverzní a oblíbený Tekashi69 aka 6ix9ine. Po raketovém vzestupu jeho kariéry díky tracku “GUMMO” přichází jeho celosvětově očekávaný debutový mixtape, nesoucí název “DAY 69”.

Tekashiho asi nemá smysl nějak sáhodlouze představovat, v česko-slovenském prostředí se jedná o hodně známé jméno. Jeho kontroverzní vystupování a hodně originální a divoká osobnost si našla mnoho příznivců, stejně jako odpůrců. Zatímco tamní fanoušci si jej mohou pamatovat už z debutového alba košické Haha Crew z roku 2014, zahraniční pozornosti se mu dostávalo daleko méně.

I když si v průběhu své kariéry získal celou řadu fanoušků po celém světě a nasbíral mnoho featuringů, pořádný boom do světa udělal až skladbou “GUMMO” z loňského roku. Ta už mimochodem na YouTube překročila hranici astronomických 131 milionů views. Stejně jako views, postupně rostla autorova popularita po celém světě, a proto se nelze divit, že na jeho debutovém projektu najdeme hosty, jako jsou Fetty Wap, Tory Lanez, XXL freshman A Boogie Wit da Hoodie nebo dokonce Offset a Young Thug.

Po letech tvrdé dřiny tak Yakshovy plody sklízí světové ovoce a ambice platformy F*CK THEM (nejen díky Tekashimu) rostou a rostou, více jak půl milion odběratelů na YouTube je toho jasným důkazem. Nezbývá než pogratulovat k tomuto úspěchu, releasu worldwide mixtapu Day 69, a těšit se na další projekty pod Yakshovo taktovkou. Day 69 rozhodně stojí za poslechnutí, z prvního poslechu je jasné, že skladby z něj budou v budoucnu bourat nejeden klub. Mixtape je nyní dostupný na všech hudebních platformách.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?