O jeden z nejdůležitějších releasů slovenského labelu F*CK THEM se postaral kontroverzní a oblíbený Tekashi69 aka 6ix9ine. Po raketovém vzestupu jeho kariéry díky tracku “GUMMO” přichází jeho celosvětově očekávaný debutový mixtape, nesoucí název “DAY 69”.

Tekashiho asi nemá smysl nějak sáhodlouze představovat, v česko-slovenském prostředí se jedná o hodně známé jméno. Jeho kontroverzní vystupování a hodně originální a divoká osobnost si našla mnoho příznivců, stejně jako odpůrců. Zatímco tamní fanoušci si jej mohou pamatovat už z debutového alba košické Haha Crew z roku 2014, zahraniční pozornosti se mu dostávalo daleko méně.

I když si v průběhu své kariéry získal celou řadu fanoušků po celém světě a nasbíral mnoho featuringů, pořádný boom do světa udělal až skladbou “GUMMO” z loňského roku. Ta už mimochodem na YouTube překročila hranici astronomických 131 milionů views. Stejně jako views, postupně rostla autorova popularita po celém světě, a proto se nelze divit, že na jeho debutovém projektu najdeme hosty, jako jsou Fetty Wap, Tory Lanez, XXL freshman A Boogie Wit da Hoodie nebo dokonce Offset a Young Thug.

Po letech tvrdé dřiny tak Yakshovy plody sklízí světové ovoce a ambice platformy F*CK THEM (nejen díky Tekashimu) rostou a rostou, více jak půl milion odběratelů na YouTube je toho jasným důkazem. Nezbývá než pogratulovat k tomuto úspěchu, releasu worldwide mixtapu Day 69, a těšit se na další projekty pod Yakshovo taktovkou. Day 69 rozhodně stojí za poslechnutí, z prvního poslechu je jasné, že skladby z něj budou v budoucnu bourat nejeden klub. Mixtape je nyní dostupný na všech hudebních platformách.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit