Nový iPhone 6S je venku. Přestože se ještě nezačal prodávat, lidé již stanují před Apple Story a čekají na začátek prodeje. Ale proč, to je nový iPhone tak skvělý?

Ano, přesně tak. Je opravdu tak skvělý a já Vám nyní ukážu 6 důvodů, proč ho budete chtít i Vy!

1. Design a barvy

Ano, je to velmi dobře známo, že iPhone slouží jako výborný módní doplněk a nový model tomu je velkým důkazem. Především proto, že iPhone 6S bude dostupný v nové barvě Rose Gold, čili růžově zlatá, která se perfektně hodí každé slečně do kabelky.

Unknown-9

2. TouchID

Technologie k odemykání iPhonu, která byla představena již u modelu 5S, ovšem u nového modelu je značně vylepšena a zrychlena. Jakmile jednou budete odemykat svůj telefon pomocí TouchID, již nikdy nebudete chtít použít kód. Nikdy.

Unknown-10

3. Rychlost

V minulosti byl iPhone velmi kritizován, že u tak drahého telefonu je RAM pamět do 1GB opravdu nedostačující, ovšem jak samy víte, iPhonu to stačilo. Výborně sladěný iOS přímo na míru pro iPhonu pracoval s malou RAMkou skvěle. iPhone 6S přichází s 2GB RAM, což je více než dostačující. Teď se Vám jistojistě nestane, že by iPhone něco nestíhal, dle mého bude iPhone 6S skvěle stíhat vše i za 4 roky.

technology_front_large

4. 3D Touch a displej

Nová technologie 3D Touch snímá tlak, který vyvíjíte na displej iPhonu a výrazně Vám ulehčí ovládání a samozřejmě velmi kvalitní displej Gorilla Glass, na kterém je potěšení cokoliv číst. V praxi bude 3D Touch fungovat tak, že když zatlačíte na ikonku aplikace trochu silněji, vyjede Vám nabídka rychlých akcí, takže když zatlačíte například na ikonku fotoaparátu, vyjede Vám nabídka, zda chcete vyfotit selfie, panorama, či natáčet video.

Unknown-8

5. Hliník

Tělo iPhonu je už od pětky vyráběno tradičně z hliníku, ovšem u iPhonu 6 byl problém s ohýbaním. U 6S by to problém být neměl, protože Apple použil hliník ze série 7000, která je o 60 % odolnější.

Unknown-5

6. Fotoaparáty

5 MP a 12 MP. To jsou megapixelové hodnoty obou foťáků ná iPhone 6S. Na 5 MP povýšil “selfie” foťák na přední straně telefonu a na 12 MP zadní kamera. Navíc nyní iPhone využívá svůj displej jako blesk, takže až budete fotit selfie na nějaké párty s mizerným osvětlením, vždy budete vidět. Novinkou je také to, že iPhone dokáže natáčet video v rozlišení 4K a zvládá jednu zajímavou novinku a tou jsou “Live Photos”, což je prostě živá fotografie, která společně s fotografií uloží i krátkou videosekvenci.

Unknown-11

Důvodů, proč stojí iPhone 6S opravdu za to, bude určitě víc než 6. Plánujete si tento model pořídit?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit