Na Senovážné 6 proběhlo odhalení nových kolekcí Cayler & Sons pod názvem Copper Label a Gold Label. Ve stejný den, tedy 10. 9., Vám představili Cheech & Chong Quickstrike Pack. Jak tohle celé probíhalo? Čti dál.

Snapbacks.cz si pro tuto speciální událost připravili velice exluzivní program a na Senovážné 6 jste od 18:00 mohli začít popíjet, jíst, soutěžit s Cayler Chicks na Instagramu a pomalu a jistě čekat na 19:00, kdy bylo slavnostní představení nových kolekcí. Světelná show, která dramaticky započala odhalování za pomoci kouřového efektu, nabrala úplně jiný nádech, než jsme všichni čekali. Po skočení show začalo nakupování a milovníci Cayler & Sons odešli spokojeni. Co říkáte na trochu highfashion? Slyšeli jste o Trés Slick? Určitě stojí za to si jeden kousek pořídit domů, ať už mikinu nebo košili, ale skvělá volba je i snapback, který mám v plánu i já.

TRÉS SLICK

A co takhle trochu ”zelené”? Cheech & Chong Quickstrike Pack je v tom případě přesně pro tebe. Gymsacksnapback Wake’n’Bake nebo gymsack Cheech Republic? Stand-up komici Richard ”Cheech” Marin a Tommy Chong spojeni s láskou k marihuaně se proslavili právě díky tomuto a proto se není čemu divit, proč je tahle kolekce tak ”zelená”.

3525_dfdc9e06b0dfba897c32134e93c43804

Osobně hodnotím tuhle událost jedině kladně, výborný začátek, krásné slečny v podobě Cayler Chicks, světelná show, jídlo a pití zdarma a možnost si koupit jako první v České Republice nové kousky do šatníku, jako například Trés Slick mikinu, která by se v tomhle chladnějším počasí hodila i tobě.

Pokud jsi nebyl na tomhle releasu, tak nezoufej. Už nyní si vše můžeš objednat online, pokud na tebe zbyla správná velikost. Stačí se kouknout na Snapbacks.cz, vybrat si, objednat a je hotovo.

Ale teď koukni na fotky z akce a pro další zajímavosti sleduj CZECHMAG!

foto: Lukáš Tran

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit