Na Senovážné 6 proběhlo odhalení nových kolekcí Cayler & Sons pod názvem Copper Label a Gold Label. Ve stejný den, tedy 10. 9., Vám představili Cheech & Chong Quickstrike Pack. Jak tohle celé probíhalo? Čti dál.

Snapbacks.cz si pro tuto speciální událost připravili velice exluzivní program a na Senovážné 6 jste od 18:00 mohli začít popíjet, jíst, soutěžit s Cayler Chicks na Instagramu a pomalu a jistě čekat na 19:00, kdy bylo slavnostní představení nových kolekcí. Světelná show, která dramaticky započala odhalování za pomoci kouřového efektu, nabrala úplně jiný nádech, než jsme všichni čekali. Po skočení show začalo nakupování a milovníci Cayler & Sons odešli spokojeni. Co říkáte na trochu highfashion? Slyšeli jste o Trés Slick? Určitě stojí za to si jeden kousek pořídit domů, ať už mikinu nebo košili, ale skvělá volba je i snapback, který mám v plánu i já.

TRÉS SLICK

A co takhle trochu ”zelené”? Cheech & Chong Quickstrike Pack je v tom případě přesně pro tebe. Gymsacksnapback Wake’n’Bake nebo gymsack Cheech Republic? Stand-up komici Richard ”Cheech” Marin a Tommy Chong spojeni s láskou k marihuaně se proslavili právě díky tomuto a proto se není čemu divit, proč je tahle kolekce tak ”zelená”.

3525_dfdc9e06b0dfba897c32134e93c43804

Osobně hodnotím tuhle událost jedině kladně, výborný začátek, krásné slečny v podobě Cayler Chicks, světelná show, jídlo a pití zdarma a možnost si koupit jako první v České Republice nové kousky do šatníku, jako například Trés Slick mikinu, která by se v tomhle chladnějším počasí hodila i tobě.

Pokud jsi nebyl na tomhle releasu, tak nezoufej. Už nyní si vše můžeš objednat online, pokud na tebe zbyla správná velikost. Stačí se kouknout na Snapbacks.cz, vybrat si, objednat a je hotovo.

Ale teď koukni na fotky z akce a pro další zajímavosti sleduj CZECHMAG!

foto: Lukáš Tran