V neděli 11. června odstartovala letošní festivalová sezóna. Zahájil jí již 4. ročník festivalu Aerodrome, který se poprvé konal na pražském letišti v Letňanech. Celému dni přálo teplé a slunečné počasí, takže návštěvníkům nic nebránilo v tom užít si den naplno.

Brány festivalu se otevřely ve 12 hodin a téměř 10 hodinový hudební maraton zajistily kapely Enter Shikari, Royal Republic, rapper Machine Gun Kelly nebo kanadská kapela Simple Plan, která tento rok slaví 15 let od vydání své debutové desky No Pads, No Helmets…Just Balls.

Ať už byly pro návštěvníky hostující kapely více či méně známé, headliner byl tím, kdo spojil všechny dohromady. Americká kapela Linkin Park, která se zpět do Česka vrátila téměř po 10 letech, naplnila očekávání fanoušků a nezklamala. Své fanoušky přivítala skladbou Talking To Myself, která patří na jejich zbrusu nové album One More Light. Kromě aktuálního alba nechyběly ani oblíbené starší hity jako například Numb, New Divide nebo Somewhere I Belong. A co bylo hlavním komunikačním prostředkem mezi diváky a kapelou? Česká vlajka, která tvořila hlavní kulisu na stagi, v jejímž středu se vzpínala dvě velká písmena LP.

Večeru není co vytknout. I přesto, že jednotlivá vystoupení nebyla založena na vizuálních efektech, dokázali jednotlivý interpreti navodit jedinečnou atmosféru. Jediné zklamání pro nás fanoušky bylo to, že i přes hlasité skandování po závěrečných tónech, nebyly naše prosby o přídavek vyslyšeny.

Hezké festivalové léto všem a příští rok na viděnou!

1
Zanechat komentář

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nepíšu Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Nepíšu
Host
Nepíšu

Hustýýý!