Změnilo se české pivařství po pandemii koronaviru anebo zůstalo v hospodách vše při starém? A kde je nejlepší si onen zlatý mok dát? Pivní maraton po znovuotevření hospod skrz objektiv Matěje Racka.

Známé hnízdo umělců AVU se během návštěvy rekonstruovalo a poklízelo, vevniř nikdo nebyl, jen pár lidí postávalo venku.

Hany Bany se vrátilo ke své klasické happy hour. Má za sebou rekostrukci a může se pyšnit zbrusu novým vybavením. Každopádně pár stolů ubylo, aby bylo vše dle předpisů.

Lokál U Bílé kuželky na Malé Straně potěšil akcí, kdy první točená plznička byla zadarmo.

Ve Standard Café je vevnitř úplně plno. Pivo je pivo a pár předešlých kousků začíná pomalu doléhat.

Zázemí v Bartoloměské ulici bylo opět plné známých tváří. Všichni byli opilí a my jsme si zase mohli zahrát fotbálek.

Zastávka v KFC, kdy jsem se snažil zaplatit tvrdou evropskou měnou.

Nevinný bar aneb Kozel je kozel.

U Staré Ryby zůstalo vše při starém.

Blíží se jedenáctá hodina a z podniků už nás začínají vyhazovat, nedá se svítit a je nutnost navštívit slavný minimarket Fivuza. Ten ale už neexistuje.

foto: Matěj Racek

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit