Na tento víkend je naplánován největší freestyle lyžařský závod ve střední Evropě konající se už po šesté v řadě. Letošní Excelent Soldiers bude probíhat 4. – 6. března v Deštném v Orlických horách. Na obřím skoku připomínajícím předválečný pohraniční bunkr budou závodníci létat deset metrů vysoko a až 27 metrů daleko. Každoročně zde startují top rideři z celého světa. Pokud na akci nemůžeš dorazit a vidět všechny bláznivý triky na vlastní oči, nezoufej! Excelent myslí i na tebe a zprostředkuje ti živý přenos finále z pohodlí domova.

Živý přenos finálových jízd poběží 6. 3. od 17:30 hodin na webu excelentmag.cz. Na svahu v Orlických horách se představí například profesionální kanadský rider Vincent Gagnier, který je ve svých 22 letech držitelem zlaté medaile z loňských zimních X Games v disciplíně Big Air. Dále svoje umění předvede americký freeskier Noah Wallace – držitel bronzové medaile z FIS Světového šampionátu ve freestyle lyžování a snowboardingu z loňského roku. Nebo třeba 21 letý finský freeskier Antti Ollila,  který se před dvěma lety zúčastnil Olympiády v Soči. Čechy bude reprezentovat lyžař Dan Hanka, který se nebojí jít si za svým snem a vypracoval se na člena lyžařské freestylové elity. Tím to ale nekončí, na startovní listině je hvězdných jmen mnohem víc.

Jenom díky Excelentu můžeš ze svého gauče zažít dech beroucí atmosféru největšího freeskiového závodu ve Střední Evropě. Nezapomeň si 6. 3. otevřít stránky excelentmag.cz, protože nikde jinde to neuvidíš!

Link pro online sledování finále: http://www.excelentmag.cz/m/sport/excelent-soldiers/a/zivy-prenos-excelent-soldiers-finale


ES2016_poster_web

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit