Pokud si koupíte permanentku na Balaton Sound v prvních 72 hodinách prodeje, získáte nejen vstupenku za nejlepší cenu (nejnižší cena je jak u 5-denní, tak u 4-denní permanentky), ale také získáte šanci vyhrát jeden ze 72+1 exkluzivních baličků! Nákup bude zařazen do slosování automaticky!

Balíčky čekají na ty z vás, kteří zakoupí permanentku a budou mít štěstí ve slosování! Tady už není nad čím přemýšlet? Připravte se, si co nejrychleji koupit 5-denní, 4-denní nebo VIP permanentky*na nadcházející ročník festivalu Balaton Sound!

PROČ SI KOUPIT PERMANENTKY V PRVNÍCH 72 HODINÁCH?

Cena permanentek jde s časem rychle nahoru! Vstupenky tzv. „early bird“ jsou za nejlevnější cenu pro Balaton Sound 2017 dostupné jen prvních 72 hodin.

Teď můžete koupit 5-denní permanentku za 165 €, 4-denní za 140 €.

CO JE 72+1 Exkluzivních BALATON SOUND BALÍČKŮ?

Pokud zakoupíte 5-denní, 4-denní nebo VIP permanentku* v prvních 72 hodinách za akční cenu, budete automaticky zařazeni do losování o balíčky Balaton Sound. Každý den proběhne losování o jiný typ balíčku. Pokud tedy chcete zkusit vyhrát některý z konkrétních balíčků, zkontrolujte ve které dny se bude o jednotivé typy soutěžit. Podívejte se na balíčky:

24 x Merchandise Balaton Sound balíček

Výherci se losují ze vstupenek zakoupených během prvních 24 hodin prodeje. (od 8. listopadu od 12:00 do 9. listopadu do 12:00)

Obleč se ve stylu Balaton Sound! Získej čepici, lanyard, tričko, sluneční brýle, baťůžek, ručník, tattoo nálepku a klíčenku z oficiálního Balaton Sound Merchandise shopu! Doufej, že zrovna ty budeš šťastlivec!

24 x Zážitkový Balaton Sound balíček společně s Boat Party vstupenkou

  • Výherci se losují ze vstupenek zakoupených během druhých 24 hodin prodeje. (od 9. listopadu od 12:00 – 10. listopadu do 12:00)

Vyber si 3 z následujících možných zážitků: adventure park, katapult, bungee jumping nebo zábavní park atrakcí a navíc také získáš Boat Party vstupenku! Držíme palce!

24 x VIP Balaton Sound balíček

Výherci se losují ze vstupenek zakoupených během třetích 24 hodin prodeje. (od 10. listopadu od 12:00 – 11. listopadu do 12:00)

Můžeš i jednoduše přijít na festival jako VIP host! Ze zakoupené permanentky se stane VIP vstupenka s veškerými výhodami, které VIP permanentky mají! Hodně štěstí!

1 x SUPER VIP Balaton Sound balíček pro 2 osoby

Mezi těmi, kteří zakoupí své 5 denní, 4 denní permanentky nebo VIP 5 denní permanentky* v prvních 72 hodinách za akční cenu, bez ohledu na to, který den, vylosujeme osobu, která vyhraje 5 nocí ( 5. – 11. července 2017) v 5 hvězdičkovém hotelu Wellamerin stejně jako VIP upgrade pro 2 osoby. Parádní výhra!

  • Vylosovaní z těch kdo zakoupí permanentky během 72 hodin (třídenní prodej trvá od 8. listopadu od 12:00 – 11. listopadu do 12:00)