Přestože se v posledních měsících mluvilo spíše o novém Playstation 5, neměli bychom zapomínat ani na jeho předchůdce – PS4. Ten totiž dlouhá léta bořil rekordy v prodejích a pokud máte tuto legendární konzoli doma, rozhodně ji ještě do starého železa nevyhazujte. Pořád si na ní totiž můžete zahrát pořádné pecky. A jaké nejlepší PS4 hry vlastně můžete sehnat?

Z tisíců her, které jsou na Playstation 4 dostupné, si vybere každý – ať už máte rádi FPS střílečky, strategie, arkádové hry nebo třeba horory. A pokud vy sami tuto legendární konzoli doma nemáte, možná budou hry na PS4 z našeho seznamu ideální vánoční dárek pro někoho z vašich příbuzných či kamarádů. Tak či tak, se můžete inspirovat v našem stručném, ale zato pořádně nabitém výběru.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption bychom mohli lehce přirovnat ke GTA na konci 19. století (vlastně za těmito tituly stojí stejné herní studio). I zde vás čekají krádeže, zbraně, propracovaný příběh i otevřený svět. Akorát se tu místo Porsche budete prohánět na koni a vaši kumpáni nebudou gangsteři se šátky, ale kovbojové a loupežníci. Není divu, že jde o jednu z nejlépe hodnocených her uplynulé dekády.

Last of Us Part II

Nejenže série Last of Us patří mezi nejlepší hry na PS4, zároveň jde také o jeden z kousků, který si zahrajete výhradně právě na této konzoli. Podobně jako v prvním díle této legendární adventury se i v tom novém ocitnete v postapokalyptickém světě, kde na vás čekají zástupy nakažených nepřátel, dějové zvraty i špičková hratelnost a grafika. Prostě survival horor s unikátní zápletkou, za kterou by se nemusely stydět ani hollywoodské filmy.

Dark Souls 3

Pro milovníky výzev jsme si nakonec připravili jednu specialitu – mnohými milovaný, mnohými nenáviděný Dark Souls. V něm se ponoříte do propracovaného fantasy světa plného monster, které vám nedají nic zadarmo. Odměnou vám ale bude nezapomenutelný a jedinečný herní zážitek. A úspěšné dohrání si budete moct zapsat i do životopisu.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit