Máte nová předsevzetí, oklepali jste se z přemíry cukroví a vrátili se zpět do školy a práce? To samé udělala rapová scéna. Jsou to pouhé dva týdny, co nám začal rok 2016, a máme tu mezi rappery pořádný fire.

Meek Mill vs. 50 Cent

Pro Meek Milla doposud boj s Drakem neskončil, přestože většina fanoušků má vítěze vybraného. Meek Mill tento týden vydal své nové EP , které nese název 4:4. Samozřejmě Meek Mill opět otevírá tématiku beefu s Drakem a pálí na něj útočné verše. To se děje v songu Da Plug Freestyle, jenže hned další track poté si nebere servítky a Meek Mill se pouští překvapivě i do 50 Centa. Ten se rád zapojil a na Instagramu si neodpustil několik posměšných obrázků na Meek Millovo konto a samotného Meek Milla prohlásil za již mrtvého. Budeme dál sledovat, kam se bude vyvíjet tento beef. Možná bychom doporučili Meek Millovi přestat na sebe strhávat takovouto pozornost, která mu dělá akorát zle.

(zdroj - thedishh.com)
(zdroj: thedishh.com)

OG Maco

Čeští fanoušci již zaslechli úžasnou novinu, že OG Maco nás v únoru navštíví v Praze se svým zničujícím vystoupením. To není jediná novinka, kterou nás OG Maco potěšil. Pár dní zpět nás Maco překvapil novým mixtapem “Lord of Rage”, který je plný křiku, zuřivosti, hněvu a vzteku. Zdá se to být jako malá předehra před obrovským divadlem, protože Maco na tento rok chystá svoje debutové album a doufáme, že nezklame. Tento talentovaný rapper z Atlanty má v sobě obrovský elán, potenciál a jeho debut “Children of The Rage” snad trochu hne s dosavadní scénou.

(zdroj - musictimes.com)
(zdroj: musictimes.com)

Future

U Futurea není novinkou, že stále pracuje a nahrává. Také proto minulý rok měl na kontě nejeden mixtape a druhé studiové album. Zatím to vypadá, že jeho letošní rok nebude výjimkou. Krátce po začátku roku vypálil ze svého arzenálu nový mixtape “Purple Reign”, který je opět plný originality, osobitosti a špinavého trapu. Future je neskutečně produktivní interpret. Po poslechu aktuálního mixtapu nejde ani kousíčkem kvalitou dolů, ba naopak – je ve výborné formě.

(zdroj - hiphopdx.com)
(zdroj: hiphopdx.com)

Kanye West/Kendick Lamar

Kanye West v rámci “G.O.O.D Fridays” vydal další track. Je to píseň “No More Parties in LA”, kde hostuje geniální Kendrick Lamar. Na nadcházející Westovo desku se den co den zvyšuje tlak a netrpělivě se vyčkává na každou podrobnost okolo ní. Dokonce i “Slaughterhouse” z Shady Records se rozhodli vyčkat s jejich albem “Glass House”, jelikož únor bude v režii Westa a Drakea a tito dva obři by zastínili ledajaký materiál, který by vyšel.

(zdroj - twitter.com)
(zdroj: twitter.com)

Doufejme, že interpreti budou stejně aktivní po celý rok. Zatím máme k poslechu výbornou hudbu a taktéž skvělou podívanou na beef Meek Milla s 50 Centem. Komu fandíte vy?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit