Bylo 16. března 2014, když se otevřely brány pražského Futurum music baru, aby na jejich pódiu mohl v rámci evropské WHITEMARBLE TOUR 2001 vystoupit švédský rapper  YUNG LEAN se svojí crew. Po dvou letech se pro ně konečně opět otevřou brány pod záštitou Fource Entertainment, tentokrát už v pražské Roxy. 26. dubna 2016 se tedy můžeme těšit na další show z produkce SAD BOYS ENTERTAINMENT.

zdroj: http://genius.com
zdroj: genius.com

Švédského rappera asi netřeba představovat. Pokémoni, Tokio, Arizona ice tea, specifické videoklipy, pills, bucket haty a smutný emotikon. To všechno jsou věci, které ho můžou charakterizovat. Uběhly už ale dva roky a také u Leana je vidět progress. Ven dal první studiové album Unknown Memory, kde se mu o produkci postarali ostatní členové SADBOYS Yung Gud, Yung Sherman a White Armor a videoklipy začaly nabírat na kvalitě. Naposled se Yung Lean ozval se singlem Hoover.

Dva roky zpátky se na koncertě objevilo cca. 625 lidí a ti, co tam byli, ví, že tam byla very emotivní atmosféra. Letos, ani ne den po oznámení, je na facebookové události potvrzeno přes 1000 lidí a myslím, že i když laťka po poslední show byla nahozena hodně vysoko, máme se pořád na co těšit.

Takže pokud na této akci nechcete chybět, tak buďte 22. ledna v 10:00 ready na stránkách GoOut.cz, kde začne předprodej vstupenek.

A 26. 4. se, doufám, vidíme v Roxy. Nezapomeňte Gameboye, merch a kapesníčky, potečou Arizona tears. FB event ZDE!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit