Bylo 16. března 2014, když se otevřely brány pražského Futurum music baru, aby na jejich pódiu mohl v rámci evropské WHITEMARBLE TOUR 2001 vystoupit švédský rapper  YUNG LEAN se svojí crew. Po dvou letech se pro ně konečně opět otevřou brány pod záštitou Fource Entertainment, tentokrát už v pražské Roxy. 26. dubna 2016 se tedy můžeme těšit na další show z produkce SAD BOYS ENTERTAINMENT.

zdroj: http://genius.com
zdroj: genius.com

Švédského rappera asi netřeba představovat. Pokémoni, Tokio, Arizona ice tea, specifické videoklipy, pills, bucket haty a smutný emotikon. To všechno jsou věci, které ho můžou charakterizovat. Uběhly už ale dva roky a také u Leana je vidět progress. Ven dal první studiové album Unknown Memory, kde se mu o produkci postarali ostatní členové SADBOYS Yung Gud, Yung Sherman a White Armor a videoklipy začaly nabírat na kvalitě. Naposled se Yung Lean ozval se singlem Hoover.

Dva roky zpátky se na koncertě objevilo cca. 625 lidí a ti, co tam byli, ví, že tam byla very emotivní atmosféra. Letos, ani ne den po oznámení, je na facebookové události potvrzeno přes 1000 lidí a myslím, že i když laťka po poslední show byla nahozena hodně vysoko, máme se pořád na co těšit.

Takže pokud na této akci nechcete chybět, tak buďte 22. ledna v 10:00 ready na stránkách GoOut.cz, kde začne předprodej vstupenek.

A 26. 4. se, doufám, vidíme v Roxy. Nezapomeňte Gameboye, merch a kapesníčky, potečou Arizona tears. FB event ZDE!