Kopačky bez tkaniček? Že jste o tom ještě neslyšeli? Oznámeny byly již minulý rok v černé barvě osobnostmi adidas jako např. Mesutem Ozilem a nebo Oscarem z londýnské Chelsea.

“Má to vše, co potřebujete a nic, co nepotřebujete.”

ozil

PureCut technologie doplněná novým zeleným zevnějškem z kopačky dělá “nejčistčí kopačku vůbec”. Hodně lidem při hraní fotbalu tkaničky vadí, to už je však minulostí, proto tedy bude umožněn maximální kontakt s míčem a přesnost, kterou budete určovat na 100 % pouze vy. Designér, který za tímto modelem stojí, se jmenuje Sam Handy a sám říká: “Má to vše, co potřebujete a nic, co nepotřebujete.” Slip-on kopačka prý zní směšně, ale opak je pravdou. Sam se svým týmem na kopačce pracoval něco okolo 24 měsíců.

Kopačky jsou již nyní dostupné (ve zmiňované zelené barvě) na e-shopu adidas.cz za 8 299 Kč.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE