Kopačky bez tkaniček? Že jste o tom ještě neslyšeli? Oznámeny byly již minulý rok v černé barvě osobnostmi adidas jako např. Mesutem Ozilem a nebo Oscarem z londýnské Chelsea.

“Má to vše, co potřebujete a nic, co nepotřebujete.”

ozil

PureCut technologie doplněná novým zeleným zevnějškem z kopačky dělá “nejčistčí kopačku vůbec”. Hodně lidem při hraní fotbalu tkaničky vadí, to už je však minulostí, proto tedy bude umožněn maximální kontakt s míčem a přesnost, kterou budete určovat na 100 % pouze vy. Designér, který za tímto modelem stojí, se jmenuje Sam Handy a sám říká: “Má to vše, co potřebujete a nic, co nepotřebujete.” Slip-on kopačka prý zní směšně, ale opak je pravdou. Sam se svým týmem na kopačce pracoval něco okolo 24 měsíců.

Kopačky jsou již nyní dostupné (ve zmiňované zelené barvě) na e-shopu adidas.cz za 8 299 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit