Proč být klonem, když jsme každý jedinečný. Jsou to tvé oči, tvé rty, tvůj styl, co tě odlišuje od ostatních. Uvědomuješ si však, že právě tvé vlasy ti dávají možnost skutečně vystoupit z řady a vyjádřit svou opravdovou individualitu. Přidej jim texturu, natoč je, dodej jim objem, vyčeš je nahoru a připrav se na TONI&GUY DE:CLONE!

Odliš se originálním účesem, který vytvořil globální ambasador TONI&GUY Hair Meet Wardrobe Mark Hampton. Díky produktům Toni&Guy jej vytvoříš doma během několika minut a získáš jedinečný styl od hlavy až k patě.

Classic – Volné vlny

 1. Do vlhkých vlasů nastříkej Heat Protection Mist (sprej pro tepelnou ochranu) a vlasy vysuš ručníkem.
 2. Rovnoměrně nanes do délek Spray Gel For Curls (gel ve spreji pro vlnité vlasy), udělej pěšinku a vlasy vyfoukej do sucha.
 3. Vlasy volně natoč na kulmu, vytvoř vlny a přidej sponku.
 4. Nakonec vlny jemně rozčeš a zafixuj Classic Medium Hold Hairspray (středně tužící lak na vlasy).

Casual – Culík na stranu v městském stylu

 1. Do vlhkých vlasů nastříkej Heat Protection Mist (sprej pro tepelnou ochranu) a vlasy vysuš ručníkem.
 2. Použij dostatek Sea Salt Texturising Spray (stylingový sprej s mořskou solí) a vlasy vyfoukej do sucha.
 3. Udělej culík na stranu, natupíruj ho, přichyť sponou a můžeš vyrazit!

Glamour – Extrémní objem

 1. Do vlhkých vlasů nastříkej Heat Protection Mist (sprej pro tepelnou ochranu). Díky němu budou vlasy nejen chráněny před teplem, ale také dokonale hebké.
 2. Vyfoukej je do sucha, můžeš i v předklonu, aby se kořínky pořádně nadzvedly.
 3. Na temeni vytvoř z části vlasů culík, provlékni jej skrz velký donut a vlasy přes něj zafixuj pírky.
 4. Zbylé vlasy natupíruj a postupně překládej přes donut. Nevadí, když ti nějaké prameny vypadnou, účes alespoň bude vypadat více rebelsky.
 5. Úče zafixuj Glamour Firm Hold Hairspray (silně tužicím lakem na vlasy).

Creative – Divoký vzhled

 1. Do vlhkých vlasů nastříkej Heat Protection Mist (sprej pro tepelnou ochranu). Díky němu budou vlasy nejen chráněny před teplem, ale také dokonale hebké.
 2. Vlasy spleť odshora do francouzského copu, příliš neutahuj.
 3. Cop zafixuj Creative Extreme Hold Hairspray (extra tužicím lakem na vlasy) a neboj se sem tam vytáhnout pramínek a ten také silně zalakovat.
 4. Pod gumičku můžeš připevnit peříčka na ozdobu.


16. 4. 2016 se bude ve Slovanském domě v Praze konat unikátní projekt Toni&Guy DE:CLONE. Tento celodenní event je určen pro více než 7 000 milovníků módy, kteří svůj styl teprve hledají nebo chtějí načerpat novou inspiraci. Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina.

Nebuď módní klon, přijď podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit