Proč být klonem, když jsme každý jedinečný. Jsou to tvé oči, tvé rty, tvůj styl, co tě odlišuje od ostatních. Uvědomuješ si však, že právě tvé vlasy ti dávají možnost skutečně vystoupit z řady a vyjádřit svou opravdovou individualitu? Přidej jim texturu, natoč je, dodej jim objem, vyčeš je nahoru a připrav se na DE:CLONE!

DeCLONE_pozvánka

16. 4. 2016 se bude ve Slovanském domě v Praze konat unikátní projekt Toni & Guy DE:CLONE. Tento celodenní event je určen pro více než 7 000 milovníků módy, kteří svůj styl teprve hledají nebo chtějí načerpat novou inspiraci. Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina.

Stylisté Toni & Guy zde budou zdarma vytvářet účesy dle posledních trendů a Douglas make-up artisté líčit. Součástí budou také unikátní fashion pop-up stores, kde módní značky odprezentují své aktuální kolekce oblečení, doplňků a kosmetiky. Těšit se můžeš i na začínající návrhářské hvězdy, jako jsou Valentina Borik, Marie Stará, Lenka Kohoutová a mnoho dalších. To vše doplní moderní umění, hudba, design a workshopy s vybranými trendsettery ze světa módy.

Event rozhodně není určen jen pro ženy. Připravena bude také sekce s pánskou vlasovou kosmetikou Toni & Guy, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný barber shop.

Vstup je zdarma, stačí být starší 16ti let a registrovat se na rezervace.douglas.cz. Registrovat se zde můžeš jak na event, tak na líčení od make-up artistů z Douglasu a vlasový styling od kadeřníků z Toni & Guy. Rezervace na líčení a vlasový styling budou spuštěny 2 týdny před akcí.

Nebuď módní klon, přijď podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit