Celosvětově známý a kontroverzní Yung Lean se dal do spolupráce s japonskými Yentown Boys a vznikl track s názvem Tokyo Drift. V tracku se objeví Yung Lean, Bladee, MonyHorse, PETZ, Junkman a o produkci se postaral Chaki Zulu.

Jeden z nejvíce kontroverzních rapperů, co znám, Yung Lean zavítal do Japonska a nahrál tam track s Yentown boys, který nese název Toky Drift. V tracku je objeví i Bladee z GTBSG (Gravity boys shield gang), což je blízký společník Yung Lean-a. O produkci celého tracku je postaral Chaki Zulu, který tracku dodal japonský nádech a skvěle pasuje ke stylu Yung Lean-a a Yentown Boys.

A jak se track líbí Vám? Určitě nám to nezapomeňte napsat do komentářů.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?