Celosvětově známý a kontroverzní Yung Lean se dal do spolupráce s japonskými Yentown Boys a vznikl track s názvem Tokyo Drift. V tracku se objeví Yung Lean, Bladee, MonyHorse, PETZ, Junkman a o produkci se postaral Chaki Zulu.

Jeden z nejvíce kontroverzních rapperů, co znám, Yung Lean zavítal do Japonska a nahrál tam track s Yentown boys, který nese název Toky Drift. V tracku je objeví i Bladee z GTBSG (Gravity boys shield gang), což je blízký společník Yung Lean-a. O produkci celého tracku je postaral Chaki Zulu, který tracku dodal japonský nádech a skvěle pasuje ke stylu Yung Lean-a a Yentown Boys.

A jak se track líbí Vám? Určitě nám to nezapomeňte napsat do komentářů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit