Čeští fanoušci Kanye Westa se konečně dočkají nových YEEZY BOOST 350 Tan z kolekce adidas Originals by Kanye West.

První modely progresivních YEEZY BOOST 350 v černé a později bílé barvě způsobily ve světě streetové módy doslova poprask. První rok velkolepé spolupráce hudební a módní ikony Kanye Westa se značkou se třemi pruhy završí nové béžové/krémové provedení populárních tenisek.

Tenisky v nízkém střihu se pyšní svrškem Primeknit: průlomovým materiálem v podobě špičkové digitálně tkané příze, která se maximálně přizpůsobuje chodidlu jako druhá kůže. Barevně sladěná podrážka dává vyniknout revolučnímu odpružení materiálu BOOST, díky kterému jsou YEEZY BOOST 350 výjimečně pohodlné a stylové.

Nové YEEZY BOOST 350 Tan spojují s lehkostí sobě vlastní pokrokové technologie značky adidas s nadčasovou estetikou a představují tak odvážný krok do budoucnosti streetové módy. Představujeme vám nový ideál mezi teniskami.

Tenisky YEEZY BOOST 350 Tan budou dostupné na www.adidas.com/kanye a vůbec poprvé se dostanou do prodeje v České republice, a to exkluzivně v prodejně Footshop (Bubenská 1477/1, Praha 7) od 29. prosince 2015 za 5 299Kč. #adidasOriginals  #YEEZYBOOST