Ani ve vánočním týdnu nezůstala podcastová série hudebního serveru Xplaylist.cz osiřelá. Po dánských Rangleklods se úkolu namíchat pro ni exkluzivní mix zhostil autor tuzemský – pražský DJ Manio. Na rozdíl od Trávy, Loutky nebo OO Bidla FX sice nepatří jeho jméno mezi notoricky známé, přesto má ale v téhle společnosti místo.

Manio byl jedním z prvních DJs v Česku, zažil největší slávu klubů, jako jsou Radost FX nebo Roxy a dokonce namíchal jeden díl legendární řady kompilací House Party. Na přelomu tisíciletí založil producentské duo E.C.A., se kterým slavil úspěch i v zahraničí. Dnes se věnuje především djingu, nejčastěji bývá ke slyšení v pražském klubu Roxy či v nedaleké klubovně 2. patro.

Podcast, který Manio namíchal pro sérii XPLAYMIX, hraje všemi barvami houseu. Spíš než na žhavou aktuálnost skladeb klade autor podcastu důraz na kvalitu, která jde ruku v ruce s bezchybným mixováním. Příležitostí k vydání podcastu je celonoční vánoční party v klubu Roxy, na které bude Manio hrát v pátek 25. prosince společně s DJem Biodanem.

Manio by Xplaymix on Mixcloud

Maniův mix je posledním letošním regulérním dílem série podcastů XPLAYMIX. Uzavírá se jím úspěšný rok, ve kterém do série přispěli např. Samir Hauser, Aid Kid, Martin Kyšperský, Sóley či Greg Roberts z kapely Dreadzone. Nové podcasty vychází každé druhé pondělí a kromě serveru Xplaylist.cz jsou ke slyšení rovněž na příslušném účtu na Mixcloudu.

http://www.xplaylist.cz/post/xplaymix-manio

https://www.facebook.com/events/1693340040910242/