YAK.SHU tu snad ani nemusím představovat. Kromě toho, že má svůj vlastní label I Love Party Production, pod kterým vydává například HAHA CREW, rappeři Radikal nebo Gleb a před nedávnem na jejich YouTube channelu vydal track dokonce i newyorský rapper Tekashi69, založil také streetwearový brand PAY.

Ten se snaží co nejvíce prosazovat v zahraničí a jde mu to náramně. Do jeho úspěchů se řadí například kolekce s rapperem Black Davem nebo i vlastní řada obuvi.

Včera nahodil YAK.SHA na svůj Instagram fotku v reflexní bundě od Adidasu. Co je na tom zajímavého, ptáte se? No, vypadá to, že svítila až za oceán, konkrétně do USA k členovi Asap MOB – Asapu Antovi. Ten se o bundu začal zajímat a Yakshu obratem zkontaktoval. Jestli to bylo díky jeho přátelství s Asap Nastem nebo ILPP labelu, který se za hranicemi CZ/SK dostává více a více do povědomí,  zůstane asi záhadou.

View this post on Instagram

Adidas ma rozsvietil ⚡️ #nofilter

A post shared by yaksha (@yak.sha) on

yaksha asap

FullSizeRender

Nakonec bych rád zmínil, že právě se šéfem labelu, Yakshou, nás čeká první větší spolupráce – a to na letošním Hip Hop Kempu. Takže určitě mějte oči nastražené, brzy prozradíme víc!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?