YAK.SHU tu snad ani nemusím představovat. Kromě toho, že má svůj vlastní label I Love Party Production, pod kterým vydává například HAHA CREW, rappeři Radikal nebo Gleb a před nedávnem na jejich YouTube channelu vydal track dokonce i newyorský rapper Tekashi69, založil také streetwearový brand PAY.

Ten se snaží co nejvíce prosazovat v zahraničí a jde mu to náramně. Do jeho úspěchů se řadí například kolekce s rapperem Black Davem nebo i vlastní řada obuvi.

Včera nahodil YAK.SHA na svůj Instagram fotku v reflexní bundě od Adidasu. Co je na tom zajímavého, ptáte se? No, vypadá to, že svítila až za oceán, konkrétně do USA k členovi Asap MOB – Asapu Antovi. Ten se o bundu začal zajímat a Yakshu obratem zkontaktoval. Jestli to bylo díky jeho přátelství s Asap Nastem nebo ILPP labelu, který se za hranicemi CZ/SK dostává více a více do povědomí,  zůstane asi záhadou.

View this post on Instagram

Adidas ma rozsvietil ⚡️ #nofilter

A post shared by yaksha (@yak.sha) on

yaksha asap

FullSizeRender

Nakonec bych rád zmínil, že právě se šéfem labelu, Yakshou, nás čeká první větší spolupráce – a to na letošním Hip Hop Kempu. Takže určitě mějte oči nastražené, brzy prozradíme víc!

https://instagram.com/p/57Ny1mGjeF/?taken-by=czechmag

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit