FASHION DEALã je místo, kde se střetává urban kultura pod jednou střechou. Místo, kde není prostor pro hate, jen pro čistou lásku ke hře. Video, které zrovna vyšlo, vzniklo v průběhu druhého ročníku FASHION DEALã, který se konal mezi dny 31. 5. a 2. 6. 2017 v prostorech Staré tržnicem v Bratislavě.

Podtitul zněl Gallery of Street Culture a kromě velkého množství resellerů, brandů a kreativců byl největší prostor věnovaný právě umění. Důkazem byla jedna z nejzásadnějších galerií současných umělců z České republiky, která se kdy v Bratislavě nacházela. Galerie nesla název SãLON DE PRAGUE, kde svá díla vystavovali umělci PASTA ONER, JAN KALAB, MICHAL ŠKAPA, MARTIN KRAJC, KAREL ŠTEDRÝ, MICHAL CIMALA a JAKUB HUBÁLEK.

Video se nezaobírá pouze posledním ročníkem, ale vysvětluje i hlavní myšlenku celého projektu FASHION DEALã. Kromě rozhovoru se zakladatelem Michalem YAK.SHA Novotným se v dokumentu vyjadřují i různí interpreti, kteří každoročně tento event navštěvují. Podívejte se sami!

Co se týče FASHION DEALã 2017 PRAGUE, tak ten se uskuteční 22. až 23. listopadu 2017 v TOVÁRNĚ na adrese Dělnická 63, Holešovice. Prostor tentokrát dostane další z aspektů urban kultury, a tím jsou tenisky. I proto podtitul pražského eventu zní SNEAKERS ARE NOT ã CRIME.

FACEBOOK EVENT: ZDE

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?