FASHION DEALã je místo, kde se střetává urban kultura pod jednou střechou. Místo, kde není prostor pro hate, jen pro čistou lásku ke hře. Video, které zrovna vyšlo, vzniklo v průběhu druhého ročníku FASHION DEALã, který se konal mezi dny 31. 5. a 2. 6. 2017 v prostorech Staré tržnicem v Bratislavě.

Podtitul zněl Gallery of Street Culture a kromě velkého množství resellerů, brandů a kreativců byl největší prostor věnovaný právě umění. Důkazem byla jedna z nejzásadnějších galerií současných umělců z České republiky, která se kdy v Bratislavě nacházela. Galerie nesla název SãLON DE PRAGUE, kde svá díla vystavovali umělci PASTA ONER, JAN KALAB, MICHAL ŠKAPA, MARTIN KRAJC, KAREL ŠTEDRÝ, MICHAL CIMALA a JAKUB HUBÁLEK.

Video se nezaobírá pouze posledním ročníkem, ale vysvětluje i hlavní myšlenku celého projektu FASHION DEALã. Kromě rozhovoru se zakladatelem Michalem YAK.SHA Novotným se v dokumentu vyjadřují i různí interpreti, kteří každoročně tento event navštěvují. Podívejte se sami!

Co se týče FASHION DEALã 2017 PRAGUE, tak ten se uskuteční 22. až 23. listopadu 2017 v TOVÁRNĚ na adrese Dělnická 63, Holešovice. Prostor tentokrát dostane další z aspektů urban kultury, a tím jsou tenisky. I proto podtitul pražského eventu zní SNEAKERS ARE NOT ã CRIME.

FACEBOOK EVENT: ZDE

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit