Xindl X a kapela UDG se domluvili na “Společném turné”, které odstartovalo už 25. února v Litoměřicích a speciálním hostem jim je novojičínská formace Light & Love. Dva koncerty proběhnou v pražském Lucerna Music Baru, 28. března v Pardubicích a zakončení přijde 10. dubna v Čelákovicích.

,,Myšlenka na společné hraní vznikla v backstage hudebního festivalu Rock for People u piva,” řekl Jugi za UDG a dodal: ,,Každý, tedy Xindl X i my, bude mít připraven plnohodnotný koncertní set, v němž zazní největší hity, ale i novější skladby. Na závěr bude společná show, kterou právě ladíme k dokonalosti.”

Xindl X ke “Společnému turné” řekl: ,,Moc se těším. Jsem zvědavý, jaké moje písničky si UDG vybere a jak se toho zhostí. Myslím, že i návštěvníci budou spokojeni. Čeká na ně téměř tříhodinový koncertní set. Za sebe rozhodně mohu říct, že spolu s mojí kapelou zahrajeme skladby z poslední loňské desky ‘Čecháček Made’ (‘Barbína’, ‘V blbým věku’, ‘Čecháček a totáček’ a další), ale i starší hity jako třeba ‘Anděl’, ‘Chemie’ nebo ‘Láska v housce’.”

Vstupenky na koncerty “Společného turné” můžete koupit ve standardních klubových předprodejích.

Termíny zbylých koncertů “Společného turné” 2015 jsou následující:

9. 3. Praha, LMB, začátek 20:00

10. 3. Praha, LMB, začátek 20:00

28. 3. Pardubice, ABC, začátek 20:00

10. 4. Čelákovice, KD, začátek 20:00