Xindl X a kapela UDG se domluvili na “Společném turné”, které odstartovalo už 25. února v Litoměřicích a speciálním hostem jim je novojičínská formace Light & Love. Dva koncerty proběhnou v pražském Lucerna Music Baru, 28. března v Pardubicích a zakončení přijde 10. dubna v Čelákovicích.

,,Myšlenka na společné hraní vznikla v backstage hudebního festivalu Rock for People u piva,” řekl Jugi za UDG a dodal: ,,Každý, tedy Xindl X i my, bude mít připraven plnohodnotný koncertní set, v němž zazní největší hity, ale i novější skladby. Na závěr bude společná show, kterou právě ladíme k dokonalosti.”

Xindl X ke “Společnému turné” řekl: ,,Moc se těším. Jsem zvědavý, jaké moje písničky si UDG vybere a jak se toho zhostí. Myslím, že i návštěvníci budou spokojeni. Čeká na ně téměř tříhodinový koncertní set. Za sebe rozhodně mohu říct, že spolu s mojí kapelou zahrajeme skladby z poslední loňské desky ‘Čecháček Made’ (‘Barbína’, ‘V blbým věku’, ‘Čecháček a totáček’ a další), ale i starší hity jako třeba ‘Anděl’, ‘Chemie’ nebo ‘Láska v housce’.”

Vstupenky na koncerty “Společného turné” můžete koupit ve standardních klubových předprodejích.

Termíny zbylých koncertů “Společného turné” 2015 jsou následující:

9. 3. Praha, LMB, začátek 20:00

10. 3. Praha, LMB, začátek 20:00

28. 3. Pardubice, ABC, začátek 20:00

10. 4. Čelákovice, KD, začátek 20:00

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit