Myslíte si, že dokážete vyřešit každou hádanku, poradit si s každým problémem a vždy dojít zdárně do cíle? Pak otestujte své IQ v únikových hrách Questerland! Nabízíme Vám ty nejlepší únikové hry v Praze s opravdu propracovanými hádankami, rébusy a hlavolamy, které prostě musíte pokořit! 

Co jsou to únikové hry?

Únikové hry jsou zejména zábavou, ale také testem duševních schopností pro tým o 2 – 5 lidech. Tento tým je nejčastěji uzavřen v nějaké místnosti a na základě příběhu, se kterým byl obeznámen před vstupem do místnosti, se z ní musí dostat ven, a to pouze za pomoci vzájemné kooperace, spolupráce, důvtipu a logického uvažování.

Únikové hry jsou prošpikované různými hlavolamy, hádankami, rébusy a úkoly, k jejichž vyřešení vám malé IQ stačit opravdu nebude! Neříkáme, že úkoly jsou těžké nebo fyzicky náročné, jsou v prvé řadě logické. Zde se tedy naplno projeví síla vašeho IQ. Troufnete si? 

Jak se únikové hry hrají?

Únikové hry Questerland stojí zejména na dokonalém příběhu, atmosféře a naprosto reálném zážitku. Jsou prošpikované moderními technologiemi, interaktivními hádankami a audiovizuálními efekty, které vás naprosto pohltí a vtáhnou do děje. Díky profesionálním dekoracím, tajuplným prostředím a napínavé atmosféře si budete připadat jako hlavní hvězda hollywoodského filmu. 

Naše únikové hry tedy nejsou o tom najít klíč, který pasuje do tohoto zámku apod. Vybavení v místnostech je vyrobeno přesně na míru a typ únikové hře a často vám připraví nejedno překvapení. Naleznete zde různé mechanické, magnetické a elektrické hlavolamy, nebo i interaktivní hádanky. 

Tak co? Troufnete si otestovat své IQ a pokořit jednu z únikových her Questerland v Praze? Vyberte si tu správnou hru, zarezervujte si online čas hry a hurá do toho!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit