Myslíte si, že dokážete vyřešit každou hádanku, poradit si s každým problémem a vždy dojít zdárně do cíle? Pak otestujte své IQ v únikových hrách Questerland! Nabízíme Vám ty nejlepší únikové hry v Praze s opravdu propracovanými hádankami, rébusy a hlavolamy, které prostě musíte pokořit! 

Co jsou to únikové hry?

Únikové hry jsou zejména zábavou, ale také testem duševních schopností pro tým o 2 – 5 lidech. Tento tým je nejčastěji uzavřen v nějaké místnosti a na základě příběhu, se kterým byl obeznámen před vstupem do místnosti, se z ní musí dostat ven, a to pouze za pomoci vzájemné kooperace, spolupráce, důvtipu a logického uvažování.

Únikové hry jsou prošpikované různými hlavolamy, hádankami, rébusy a úkoly, k jejichž vyřešení vám malé IQ stačit opravdu nebude! Neříkáme, že úkoly jsou těžké nebo fyzicky náročné, jsou v prvé řadě logické. Zde se tedy naplno projeví síla vašeho IQ. Troufnete si? 

Jak se únikové hry hrají?

Únikové hry Questerland stojí zejména na dokonalém příběhu, atmosféře a naprosto reálném zážitku. Jsou prošpikované moderními technologiemi, interaktivními hádankami a audiovizuálními efekty, které vás naprosto pohltí a vtáhnou do děje. Díky profesionálním dekoracím, tajuplným prostředím a napínavé atmosféře si budete připadat jako hlavní hvězda hollywoodského filmu. 

Naše únikové hry tedy nejsou o tom najít klíč, který pasuje do tohoto zámku apod. Vybavení v místnostech je vyrobeno přesně na míru a typ únikové hře a často vám připraví nejedno překvapení. Naleznete zde různé mechanické, magnetické a elektrické hlavolamy, nebo i interaktivní hádanky. 

Tak co? Troufnete si otestovat své IQ a pokořit jednu z únikových her Questerland v Praze? Vyberte si tu správnou hru, zarezervujte si online čas hry a hurá do toho!

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?