Není žádná novinka, že sázení je oblíbeným koníčkem, sportem a občas i povoláním, ale většinu nakonec dostihne touha po velkém a rychlém výdělku a občasné sázky se začínají proměňovat v hazard. Existuje ale možnost, jak se udržet v zelených číslech, a tu vám přináší ZABARAK.CZ.

ZABARAK je portál jehož tipy míří především na tuzemský fotbal, do něhož zahrnuje všechny české soutěže. Díky jejich široké síti kontaktů mají přehled o situacích ve všech klubech, a to jak o jejich motivaci, formě, tak i náladě, která v týmu momentálně panuje. Zkrátka ví o všech faktorech, které můžou výsledek ovlivnit. Tím předcházejí špatným tipům a přiblíží vás k jistému zisku.

zdroj: http://idnes.cz
zdroj: http://idnes.cz

Samozřejmě se nejedná o žádný podvod. Všechny tipy podléhají verifikaci a zůstávají zveřejněny na Verifiedbets.eu, kde si je můžete prohlédnout ještě předtím, než si službu od ZABARAK objednáte, a ujistit se, že se vám to jistě vyplatí. Tím se dostáváme k tomu, kolik vlastně za tuto pomoc při sázení zaplatíte.

Výstřižeks

Tipy ZABARAK patří mezi cenově nejdostupnější na českém trhu. Za pouhých 500,-Kč (18 EUR) získáte časově neomezený balíček 10ti doporučených tipů. Za pouhých 500,-Kč můžete proměnit červená čísla na svém sázkařském účtu v zelená.

Možná vás napadá otázka, proč vlastně někdo své know-how chce sdílet se širokou veřejností? Odpověď je jednoduchá: „Samozřejmě tipům, které zveřejňujeme, sami věříme, a jelikož jsme hraví, tak si je také sami podáme. Nicméně rozhodli jsme se je sdílet se širokou veřejností zejména proto, že většina sázkařů nemá dostatek informací, na základě kterých by se dostali do výhodnější pozice, než samotný bookmaker.“

Výstřižekd

ZABARAK je na trhu sice krátce, a to jeden měsíc, ale už po prvním měsíci mohou oslavovat zisk 66 %, což je samozřejmě velkým úspěchem. Celkem ze 17 připravených tipů bylo 15 výherních. Celý tým věří, že jejich úspěšnost bude takto pokračovat i nadále a že budete sázet s nimi.

Na závěr bychom vás jenom upozornili, že ZABARAK pro vás pouze zjišťuje informace, ke kterým normální člověk nemá přístup, a proto nenese odpovědnost za vaší případnou finanční ztrátu. Rozhodnutí sázet je jen a pouze na vás.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě neváhejte, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se mezi úspěšné sázkaře. A jestli máte ještě nějaké další otázky, nebojte se oslovit tým ZABARAK, který vám na ně rád odpoví. Přejeme vám hodně štěstí!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?