23. ledna se v pražském klubu Rock Café konal další povedený křest. Tentokrát se jednalo o koncert Paulieho Garanda a jeho parťáka, producenta s pseudonymem Kenny Rough, kteří společně i s dalšími hosty z alba křtili svou poslední společnou desku jménem Boomerang.

Deska Boomerang obecně sklidila celkem pozitivní reakce a k pozitivnímu hodnocení se musíme přiklánět i my. Dobrá produkce i Paulie a spousta povedených featuringů, to vše přineslo zas něco nového. A u dobré kritiky zůstaneme, i co se týče koncertu v Rock Café. Stejně tak jako celé album se totiž vyvedl i její pražský křest, při kterém doslova tekly litry potu a diváci pod pódiem s klukama na stagi dobře spolupracovali a bezpochyby si všichni celý večer moc užili.

Měli jsme možnost přímo z pódia zachytit pár hlavních okamžiků, ze kterých Vám přinášíme krátké video. O kameru i střih se postaral Jan Ruttner.

Paulie Garand | Křest alba BOOMERANG | Praha

A abyste se měli i do budoucna na co těšit, můžeme Vám slíbit i rozhovor s Paulie Garandem! Ten už měl sice vyjít již dříve, ale z několika technických a jiných důvodů si budete muset ještě chvíli počkat. Aspoň to pak snad bude stát opravdu za to.