23. ledna se v pražském klubu Rock Café konal další povedený křest. Tentokrát se jednalo o koncert Paulieho Garanda a jeho parťáka, producenta s pseudonymem Kenny Rough, kteří společně i s dalšími hosty z alba křtili svou poslední společnou desku jménem Boomerang.

Deska Boomerang obecně sklidila celkem pozitivní reakce a k pozitivnímu hodnocení se musíme přiklánět i my. Dobrá produkce i Paulie a spousta povedených featuringů, to vše přineslo zas něco nového. A u dobré kritiky zůstaneme, i co se týče koncertu v Rock Café. Stejně tak jako celé album se totiž vyvedl i její pražský křest, při kterém doslova tekly litry potu a diváci pod pódiem s klukama na stagi dobře spolupracovali a bezpochyby si všichni celý večer moc užili.

Měli jsme možnost přímo z pódia zachytit pár hlavních okamžiků, ze kterých Vám přinášíme krátké video. O kameru i střih se postaral Jan Ruttner.

Paulie Garand | Křest alba BOOMERANG | Praha

A abyste se měli i do budoucna na co těšit, můžeme Vám slíbit i rozhovor s Paulie Garandem! Ten už měl sice vyjít již dříve, ale z několika technických a jiných důvodů si budete muset ještě chvíli počkat. Aspoň to pak snad bude stát opravdu za to.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit