V dnešní době přesycené elektronickou hudbou s hlubokými basy a sonickými výškami chtějí místní clubbeři přinést do nočního života trochu harmonie. Jednoduché a jednotvárné tuc tuc je akorát nutí fetovat, proto vznikla iniciativa “Bach to the Rave”.

Seskupuje a finančně podporuje DJe, kteří by hráli v nočních klubech vážnou hudbu. Citace společenství zakladatelů: “Jó, chlapci, double dropy, kovadliny a lejzry by vám šli. Teď je čas na housle a klavír,” říkají s nadšením. Osvěta začíná v pražské metropoli a postupně se bude rozšiřovat do koutů naší krásné zemičky.

Konečně akce na úrovni bez upocenek. Až tedy v podniku místo rychlých beatů uslyšíte ladné tóny, víte, že jste na správném místě. Více informací na bachtotherave.cz.

#StayClassical #ClassyRave #NoSweat

(Tento článek vznikl 1. 4. 2017 jako aprílový žert.)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit