Perfektní noc si žádá o perfektní završení. *muž jede se slečnou v taxíku z večeře k sobě domů* Ve vzduchu je cítit energie. *akce se přesouvá do ložnice* Dostanete ji do svého pokoje a nastává moment pravdy. *kalhotky jsou dole* Jste připraveni? Tak nějak začíná reklama na aplikaci Lickster – pomůcku k tomu stát se mistrem orálního uspokojení. Je v tom ale jeden háček.

Ona to tak úplně reklama není, aplikace Lickster totiž ve skutečnosti neexistuje, ve vašem App Store byste ji tak hledali marně. Video, které nasbíralo již 2.500.000 zhlédnutí, je pouze recese, o kterou se postaralo komediální trio The Kloons. Každopádně musíme uznat, že vtip povedený! A kdo ví, třeba se nějaký bláznivý programátor do vývoje aplikace pustí a za pár měsíců budeme v dopravních prostředcích vídat trénující pány lízat obrazovky svých mobilních zařízení! 🙂

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit