Perfektní noc si žádá o perfektní završení. *muž jede se slečnou v taxíku z večeře k sobě domů* Ve vzduchu je cítit energie. *akce se přesouvá do ložnice* Dostanete ji do svého pokoje a nastává moment pravdy. *kalhotky jsou dole* Jste připraveni? Tak nějak začíná reklama na aplikaci Lickster – pomůcku k tomu stát se mistrem orálního uspokojení. Je v tom ale jeden háček.

Ona to tak úplně reklama není, aplikace Lickster totiž ve skutečnosti neexistuje, ve vašem App Store byste ji tak hledali marně. Video, které nasbíralo již 2.500.000 zhlédnutí, je pouze recese, o kterou se postaralo komediální trio The Kloons. Každopádně musíme uznat, že vtip povedený! A kdo ví, třeba se nějaký bláznivý programátor do vývoje aplikace pustí a za pár měsíců budeme v dopravních prostředcích vídat trénující pány lízat obrazovky svých mobilních zařízení! 🙂

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?