Na internetu existuje nepřeberné množství stránek. Některé z nich jsou užitečné, jiné naučné či informativní. Jsou zde ale také stránky téměř k ničemu a my vám zde nyní ukážeme 14 z nich.

Skákající kočky

Takto stránka se rozhodně k ničemu nehodí. Nehodí se ani pro zabití času, jelikož rozhodně existují lepší způsoby, jak tak učinit.

ODKAZ: cat-bounce.com/

Zábava spíše pro milovníky koček.

Milá paní s jablky

Postarší paní s jablky by si snad uměl představit každý. Nejspíše by vás ale nenapadlo udělat na toto téma nepotřebnou internetovou stránku.

ODKAZ: iloveyoulikeafatladylovesapples.com/

Ve hře lze jablko uchopit, sníst či odhodit.

Gumové kačenky

Gumové kačenky jsou typickou hračkou do vany či sprchy. Tak proč s nimi rovnou nemalovat?

ODKAZ: ducksarethebest.com/

Stránku ještě doplňují zvuky těchto zvířátek.

Nekonečný kůň

Zde se jedná o obrázek zobrazující překvapivě koně. Až na to, že jde o koně s nekonečnými končetinami.

ODKAZ: endless.horse

RGB

Opět se jedná o neužitečnou stránku zobrazující pouze písmena RGB. Pokud na písmeno najedete myší, změní se barva pozadí a uslyšíte toto písmeno anglicky.

ODKAZ: www.rrrgggbbb.com/

Olíznutí psem

Pokud máte psa nebo jste se s nějakým někdy potkali, rozhodně vás někdy olízal. Na této stránce se můžete dívat, jak vám pes líže obrazovku.

ODKAZ: www.sanger.dk

Nechte se olizovat psem!

Mlácení rybou

Pokud jste již někdy chtěli někoho zmlátit rybou, je tato webová stránka rozhodně pro vás. Zde si můžete do dané osoby mlátit rybou pouhým hýbáním kurzorem myši. Užijte si to.

ODKAZ: eelslap.com

Hraní Dámy

Zde nejde o tak úplné hraní Dámy ale spíše po pozorování neustálého pohybu hracích kamenů. Alespoň to má jednu výhodu, nemůžete udělat chybu.

ODKAZ: www.movenowthinklater.com

Hra se po dohrání resetuje.

Video “Get Lucky”

Jistě znáte písničku Get Lucky. Pokud chcete zhlédnout nový videoklip k této písničce, máte příležitost na této stránce.

ODKAZ: www.partridgegetslucky.com

Opravdu nepotřebná stránka

Pokud chcete ztrácet čas díváním se na tuto stránku, bude to asi ta nejnudnější prokrastinace, jakou jste kdy zažili.

ODKAZ: burymewithmymoney.com

Někdo chce prostě umřít bohatý.

Točící se kolo

Pokud vás baví koukat se na točící se kolo, které můžete dokonce sami roztočit, máte zde odkaz na webovou stránku, kde tuto zábavu najdete.

ODKAZ: www.leduchamp.com

Náhodná barva

Tato stránka vypadá alespoň trochu užitečně. Může vám totiž například pomoci s výběrem barvy, pokud se nemůžete rozhodnout.

ODKAZ: randomcolour.com

Poprvé se nám zobrazila toto barva. Na druhý pokus to byla růžová.

Ninja Flex

Na této stránce se nezobrazí nic jiného než ninja a paže. Pokud najedete myší na ninju, změní se na nápis a uslyšíte dané slovo. To samé se stane i s paží.

ODKAZ: ninjaflex.com

Obrázek koaly

Tato stránka je spíše pro to trpělivější, jelikož zde jde o vytváření obrázku. Ten vytvoříte z veliké koule a přejetím po její ploše vzniknou menší čtyři. Takhle se dělí pořád dokola a dokola, aby vznikl obrázek koaly.

ODKAZ: www.koalastothemax.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit