V pondělí 18. prosince se v pražském klubu Akropolis rozehrají skladby obnovené sestavy kapely Hudba Praha s Michalem Ambrožem v čele. Váženými hosty tohoto koncertu budou David Koller a Michal Prokop, s nimiž má Michal Ambrož mnohé společného. Oba hosté budou mít svůj vlastní hudební prostor a dojde i na společné skladby vzešlé z jejich dlouholeté spolupráce.

Michal Ambrož: „ 18. prosinec navazuje na tradici Mikulášských koncertů, která celé dlouhé roky provázela hudební život Hudby Praha. Letos se bohužel nepodařilo přesný termín zajistit, proto je poněkud opožděný. Na druhou stranu ho lze pojmout jako „předvánoční“. Na Vánoce si lidé plní přání a dávají si dárky a tak i já jsem si přál dárek, který se mi splnil, a na letošní tedy už „předvánoční“ koncert jako host dorazí Michal Prokop se svým dlouholetým spoluhráčem Janem Hrubým a také můj hudební souputník David Koller.

Michal s Honzou zahrají s doprovodem mojí kapely „ Blues o spolykaných slovech“ ( obecně známé spíše pod názvem „ Až si pro mě přijdou funebráci…“) a Michal by si měl taky „střihnout“ se mnou a s Davidem „ Konec nočních toulek“ . S Davidem mimo jiné dáme taky „Skoro bez sebe“, což je pecka z mého alba „Srdeční příběh“, kterou ovšem naživo hrajeme jenom když má David čas. Tohle a ještě mnoho dalšího bude možné slyšet a vidět v pondělí 18.prosince. Nechci prozrazovat úplně všechno, protože jednáme ještě o jednom„překvapení“ pod pracovním názvem „ Možná přijde i kouzelník …“. Každopádně se už na všechno a všechny moc těším“!

Koncert začíná v 19:30 a vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti GoOut.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit