Teplotu i náladu na bodu mrazu vám zvednou nové zimní kolekce Chuck Taylor All Star Boot White Ice a One Star Mid White Ice.

Chucky už nejsou dávno jen plátěnky do slunných letních dnů, ale nyní jsou připraveny čelit mrazu i vánici. Kotníkové modely jsou plně funkční, zateplené, odpuzují vodu, ale zároveň jim nechybí styl. Dámská varianta kolekce Chuck Taylor All Star Boot White Ice je vyvedená ve stříbrné barvě s netradiční cool podrážkou, která evokuje led. Pánský model se zahalil do elegantní černé.

Dostupné barvy: Silver, Black

Nové One Star Mid White Ice jsou tou správnou volbou na zimu pro ty, kteří chtějí nosit tenisky 24/7/365. Komfortní model s ledově cool podšívkou a podrážkou skvěle dotáhne libovolný zimní outfit. Ladit se sněhem nikdy nebylo snazší než v bílých One Starech, které vybízejí k otestování prvních závějí. Voděodolný materiál umožňuje zapadnout do hlubokého sněhu a vyjít suchou nohou, jako by se nechumelilo.

Dostupná barva: White

Kolekce Chuck Taylor All Star Boot White Ice je k dostání ve vybraných prodejnách a v monobrandu Converse. Model One Star Mid White Ice je k dostání exkluzivně v Converse monobrandu, který naleznete v Centru Chodov.

Více o aktuálních kolekcích Converse najdete na www.conversecz.com.