V sobotu 10. 6. proběhne na pražské Náplavce na lodi Cargo Gallery neobvyklé setkání městkých subkultur, které se utkají v několika soutěžních kategoriích v rámci akce Urban Culture Games (UCG).

Hudba, tanec, netradiční sporty a záliby v jeden den na jedné lodi. Všechno si můžete vyzkoušet nebo se nechat ohromit od těch nejlepších v oboru a nebo si rovnou zasoutěžit hned v několika disciplínách.

Mezi hlavní témata dne patří Tanec od  Experimentalu po Breakdance, Parkour, Workout, Freestyle Yoyo, DJing a Fotografie. Kromě soutěží, exhibicí a workshopů se můžete těšít i na přednášky a mnoho dalšího.

Smyslem celé akce je shromáždit lidi, které spojuje mnoho věcí a přesto se běžně nepotkají. Dát možnost divákovi ochutnat a poznat do hloubky něco, co se možná bez jeho vědomí děje za nejbližším rohem.

Program bude probíhat již od 12:00, od 19:00 nás čeká hlavní program, exhibice, finálové bitvy disciplín, vyhlášení, a od 22:00 pořádná párty pod taktovkou nabitejch DJ’s.


Osobnosti

Tanec: Wahe, Zizoe, Alfonzo, Projekt AWA
Workout: Pavel Oliva
Yoyo: Yoyoboys
Fotografie: Dereck Hard
Parkour: Pavel Cibulka


Po celý den se budete moci zapojit do soutěží, workshopů a nebo se občerstvit v Goodies Fresh Bistro. O hudební doprovod se postarají Cupcake Collective, DJ Jeffology a Radimo SAX.

Facebook event: Urban Culture Games 2017