V sobotu 10. 6. proběhne na pražské Náplavce na lodi Cargo Gallery neobvyklé setkání městkých subkultur, které se utkají v několika soutěžních kategoriích v rámci akce Urban Culture Games (UCG).

Hudba, tanec, netradiční sporty a záliby v jeden den na jedné lodi. Všechno si můžete vyzkoušet nebo se nechat ohromit od těch nejlepších v oboru a nebo si rovnou zasoutěžit hned v několika disciplínách.

Mezi hlavní témata dne patří Tanec od  Experimentalu po Breakdance, Parkour, Workout, Freestyle Yoyo, DJing a Fotografie. Kromě soutěží, exhibicí a workshopů se můžete těšít i na přednášky a mnoho dalšího.

Smyslem celé akce je shromáždit lidi, které spojuje mnoho věcí a přesto se běžně nepotkají. Dát možnost divákovi ochutnat a poznat do hloubky něco, co se možná bez jeho vědomí děje za nejbližším rohem.

Program bude probíhat již od 12:00, od 19:00 nás čeká hlavní program, exhibice, finálové bitvy disciplín, vyhlášení, a od 22:00 pořádná párty pod taktovkou nabitejch DJ’s.


Osobnosti

Tanec: Wahe, Zizoe, Alfonzo, Projekt AWA
Workout: Pavel Oliva
Yoyo: Yoyoboys
Fotografie: Dereck Hard
Parkour: Pavel Cibulka


Po celý den se budete moci zapojit do soutěží, workshopů a nebo se občerstvit v Goodies Fresh Bistro. O hudební doprovod se postarají Cupcake Collective, DJ Jeffology a Radimo SAX.

Facebook event: Urban Culture Games 2017 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit