Známé počítačové hry se díky tomuto fenoménu únikových her přesunují přímo do reality. Můžete na vlastní kůži pocítit, jaké je to v realitě. Nechte se zavřít do místnosti a bojujte hlava nehlava.

Můžete být ve vrahově pokoji, ocitnout se ve středověkém žaláři, v kabině ztroskotaného letadla, ocitnout se na opuštěné poště nebo zažít velmi nebezpečnou jízdu. Nabídka se stále mění. V časovém limitu se spolu se svým týmem musíte za každou cenu osvobodit. Nové nabídky her a nové projekty přibývají. Proto se nemusíte bát, že pokud hry Exitdoor v Ostravě vyzkoušíte, nic nového vás nečeká. Přijdou nové Exit game.

Exitdoor v Ostravě

Vybrané místo je skvělým prostorem, kam je dobře zasazena základní myšlenka a celý koncept s principem hry je doveden do úplné dokonalosti. Dobrým příkladem jsou únikové hry Exitdoor v Ostravě. Místnost zde vypadá naprosto stylově a přenese vás do reality jedna dvě. Vše skryté v příběhu koresponduje i s atmosférou celé stavby. Únikové hry v Ostravě mají skvělou atmosféru. Hledáte-li novou inspiraci, nebo únik ze stresující reality, unikněte způsobem, který vám nabízejí právě únikové hry v Ostravě. Inspirací k řešení úkolů, rébusů a hádanek budou najednou všechny filmy, které jste kdy viděli, knihy, jenž jste četli. Navštívené výstavy, obrazy, ale i probrané školní učivo a prodělané teambuildingové hry. Všechny nápady se vám opravdu budou hodit a přichází na ně právě řada.

Únikové hry v Ostravě si užijete na plno

Snažte se zapojit co nejvíce smyslů. Zapojíte možná hmat i čich, budete řešit věci na logické myšlení, hodit se vám bude bystrost a všímavost, dojde i na kreativitu a zejména týmovou spolupráci. Každému členu v týmu jde vždy něco jiného a vzájemná pomoc v partě hraje svou roli. Časový limit na hru je 60 minut, uděláte v rámci týmu vše a s troškou štěstí se vám to podaří. V některých místnostech jsou umístěny i nápovědy, po kterých v případě nouze můžete sáhnout. Jestli je tomu tak i v Exitdoor v Ostravě, musíte zjistit sami. Tohle vás bude bavit a užijete si spoustu zábavy. Příkladem je únikové hra Nebezpečná rychlost, kterou představuje originální ztvárnění situace, kterou musíte vyřešit.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit