Mladý autor Under Native Adam Doubrava nám v krátkém rozhovoru představil svůj vlastní brand a také nám prozradil, jak se k tomu celému dostal. Zároveň zde můžete nahlédnout do lookbooku, který byl focen na neprozrazeném místě. Celé to dostává asijský nádech a nejvíce tomu pomáhá hlavní logo Under Native.

V Pardubickém kraji, v hlavě mladíka jménem Adam Doubrava, se zrodil nápad. Nápad, který se jmenuje Under Native. V následujícím rozhovoru se o tomto projektu dozvíme více. Poprvé k vidění logo Under Native nebo-li WEEDYANG bylo viděno v klipu TIGP – BADMAN a po druhé také ve videoklipu TIGP x SAVANNAH PRINCE x ZMRRD – ICQ. Adam dal dokupy pár lidí, který označil jako svůj squad a na ten je opravdu pyšný a bylo to hodně vidět na první promo akci na Dobrušském Majálesu, kde za Adamem chodili lidi s tím, že chtěj mikiny a trička. Český brand, který má budoucnost, Taijitu, není všechno. V rozhovoru se dozvíš bližší informace. Zadej hashtag #undernative na Instagramu a uvidíš víc.

Jak tě to vlastně celý napadlo, Adame ?

Zdravím, chodil jsem na různé kroužky malování od mala, pak střední obor grafický design, k tomu zájem o oblečení též od mala. Miluju designové značky, takže je to takový logický vývoj, který přišel sám. Celé mě to napadlo, když jsem byl na čtrnácti hodinové směně v práci a už nevěděl, nad čím přemýšlet, měl jsem v hlavě různé brandy a pak jsem začal dávat dohromady něco svého. Všechno jsem promýšlel v práci a doma jsem pak přesně věděl, co a jak chci udělat. Co se týče loga WEEDYANG, tak to je první nápad, první logo, začátek všeho. Chtěl jsem udělat něco s asijskými motivy a jin a jang je jeden nejvýraznějších symbolů. Přemýšlel jsem a pracoval s tím, šlo to ze života.

První kolekce se jmenuje Taijitu, co to přesně znamená ?

Taijitu je označení pro jin a jang. Je to první kolekce, která obsahuje pět bílých a černých mikin, pět bílých triček, pět černých a bílých buckets a deset černých triček. Ke každému kusu byly vyrobeny promo kartičky a samolepky. A dnes se vlastně vyprodala, díky všem.

První kolekce je tedy  vyprodaná, musíš být spokojený s tím, co jsi vytvořil. Co plánuješ dál ?

Pracuji na taijitu full line, chci přidat jarní bundy, snapbacks a longsleeve t-shirts. Dále plánuji Y.N.S.C. aka Yung Native Stoners Club, jedna z několika minikolekcí, které máme připravené. Restock Taijitu kolekce bude brzy, příští týden to jde do výroby, takže kdo si nestihl koupit svoje Taijitu triko, mikinu, nebo bucket hat, bude mít ještě příležitost.

WEEDYANG logo se poprvé objevilo u pár spoluprácí s TIGP, přesněji klipy jako je BADMAN a ICQ. Jak ses ke klukům dostal ?

S Petrželem se už znám dlouho, byl první, kdo věděl o Under Native projektu, takže to šlo ruku v ruce.

Na internetu jsou fotky, kde je s tebou na fotce Lvcas Dope aka Gxd Bxy z YZO Empire, co nám k tomu povíš ?

Nějakým způsobem jsem se minulé léto seznámil s Lvcasem a měl jsem u sebe první samolepky Under Native, líbilo se mu to, takže když byly první věci venku, hned to šlo k němu. Jsem rád, že Under Native dostává support od takových lidí.

Něco na závěr, co bys chtěl dodat ?

Chtěl bych poděkovat Niki, hodně mi pomáhala na začátku. Díky mým kamarádům, co jsou při mě a taky posílám jedno velký S/O Jakubovi, Mikymu, Tonymu, Bartovi a klukům z UNISQUAD a všem, co jsou s námi. Ve výrobě je momentálně jeden klip pro Alexe Freshe z UNISQUAD, který brzy vyjde. Máte se na co těšit. Díky moc.

Under Native na sociálních sítích: Facebook Under NativeInstagram Under Native

A jak se Vám líbí oblečení značky Under Native? Koupili byste si nějaký podobný kousek? Napište nám do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit